Sportas gyvai

10 būdų, kaip visus lėktuve priversti jūsų nekęsti

Skridimą lėktuvu gali lydėti nemažai streso – ar spėsi persėsti į kitą lėktuvą, ar nepasimes lagaminas, ar darbe susitvarkys be tavęs... Ir visa tai – esant 9 tūkst. metrų aukštyje, susispaudus su nepažįstamais žmonėmis. Dar to negana? Jeigu nekenčiate žmonių, ir norite, kad jie jūsų taip pat nekęstų, cntraveler.com įvardija 10 būdų, kaip to pasiekti. Elkitės taip, ir tikrai būsite nekenčiamiausias žmogus lėktuve.
Kaip tapti nekenčiamiausiu lėktuvo keleiviu?
Kaip tapti nekenčiamiausiu lėktuvo keleiviu? / Nuotr. iš „Twitter“
Temos: 1 Aviacija

Valgykite smirdintį maistą

Visiškai nieko blogo nepirkti oro linijų maisto, o pasiimti savo iš namų. Bet tik nesugalvokite pasiimti vaisių ar javainių. Geriau pasiimkite žuvies – tegu visi uosto, ką valgote.

Neprižiūrėkite savo vaikų

„Photos.com“ nuotr./Verkiantis vaikas
„Photos.com“ nuotr./Verkiantis vaikas

Jūsų dukra turi ausų infekciją, ir pakilus jai prasideda nežmoniški skausmai? Sūnus be galo bijo skraidyti? O gal jūsų dvyniai niekad negali nurimti, ir vienas už kitą garsiau rėkia ir greičiau laksto? Palikite juos ekonominėje klasėje, o patys persikelkite į verslo – kur tyla ir ramybė. Tegu kitiems skauda galvą dėl jūsų atžalų.

Užimkite tualetą – dviese

Kaip romantiška – įsisprausti į mažiausią jūsų gyvenime matytą tualetą ir ten bandyti užsiimti labai jau nepatogiu seksu, kai už durų laukia nepažįstami (ir garantuotai vis piktėjantys) žmonės... Tai kas, kad jiems reikia pasinaudoti tualetu – jums reikia patenkinti savo poreikius!

Nesiprauskite prieš skrydį, o kūno priežiūra užsiimkite lėktuve

Pati išskridimo procedūra ir taip ilga – pasų tikrinimas, lagamino svėrimas, daiktų patikra... Kas turi laiko dar prieš tai palįsti po dušu? O skrisdami galite geriau ne skaityti, o, pavyzdžiui, nusikarpyti nagus – sutaupysite laiko.

Būkite nemandagūs su palydovais

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Siautėjantis keleivis lėktuve
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Siautėjantis keleivis lėktuve

Jų toks darbas – apšokinėti jus, kad pasijustumėte kaip ponas. Tegu atneša viską, kas jums priklauso nemokamai (žinoma, ne viską iškart – kaskart spauskite pašaukimo mygtuką), atsako į tūkstantį jūsų klausimų, o jeigu išdrįsta šimtąjį kartą prie jūsų prieidami nenusišypsoti – garsiai piktinkitės aptarnavimu.

„Juokaukite“ apie terorizmą ir ligas

Labai šmaikštu. Papasakokite apie tai, kaip tikriausiai užsikrėtėte Ebola Vakarų Afrikoje, Zika Brazilijoje ar apsivalgėte koldūnų su bakterijomis. O jeigu norite ypatingos neapykantos, „pajuokaukite“ apie išpuolį. Pažadame – niekas nesijuoks, o jūs atsidursite policijos rankose.

Knarkite

Jeigu to nemokate, tai bent jau nežadinkite savo kartu skrendančio draugo, kuris knarkia kiek gali.

Paprašykite visų pasimelsti kartu

Jeigu prasidėjo turbulencija, iškart pradėkite rėkti apie katastrofą ir šaukitės Dievo pagalbos. Griebkite visiškus nepažįstamus už rankų ir pradėkite garsiai melstis.

Užimkite praėjimą

Vida Press nuotr./Lėktuvo salone
Vida Press nuotr./Lėktuvo salone

Lėktuvų prakeiksmas – mažai vietos kojoms. Tad užimkite praėjimą – juk jūs pats svarbiausias. Išskėskite kojas, ištieskite rankas, o jei su antra puse sėdite skirtingose vietose – susikabinkite rankomis. Jeigu palydovai ar kiti keleiviai, norintys nueiti į tualetą, jums sutrukdo – piktai į juos žiūrėkite ir nepatenkintas burbėkite.

Blogai kalbėkite apie vietą, iš kurios/į kurią skrendate

Didelė tikimybė, kad lėktuve daugumą sudaro žmonės, kurie gyvena toje vietoje, į kurią/iš kurios jūs skrendate. Jiems tikrai bus įdomu išgirsti, kodėl jų miesto maistas pats šlykščiausias pasaulyje, kaip visi gyventojai nemoka vairuoti, ir kaip kažkodėl visi jūsų atžvilgiu labai nemalonūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius