-50% metinei prenumeratai. 15 dienos proga!
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

1200 km žygio pėsčiomis „Už švarią Lietuvą!“ dienoraštis: Biržai–Papilys (24,77 km)

Įspūdžiais ir patyrimais dalinasi žygeivė Andželika Ciganskaitė, nuotraukos organizatorių ir žygeivių. Kalba neredaguota.
22 diena
Įveiktos 22 dienos!

22 diena

Rugsėjo 6 d.

Biržai–Papilys (24,77 km)

Šiandien nieko neįvyko. Tie patys žmonės. Tos pačios šiukšlės. Ta pati rutina. Atsikėlėme. Pavalgėme. Sukėlėme nuotraukas. Išsiuntėme nuorodas. Susikrovėme daiktus. Išėjome. Ėjome. Ėjome. Ėjome. Prisėdome. Pailsėjome. Vėl ėjome. Atėjome. Pavalgėme. Pasvėrėme šiukšles. Išpylėme. Surūšiavome. Suskaičiavome. Sudėjome į maišus. Sukrovėme į automobilį. Uždarėme duris.

Rytoj viską kartosime iš naujo... Ar galiu pasiimti atostogas? Prašau, nors vieną dieną! Tik vieną... Priešaky dar penkiasdešimt aštuonios... Eidami vis tolstame vienas nuo kito. Kiekvienas sau. Su savo lazda. Savo maišu. Savo mintimis. Savo džiaugsmu. Savo ašaromis...

Jei pasidalintum kaip jautiesi, galbūt mes galėtume padėti. Nesidalinu. Tylime visi. Kuris pirmas išdrįs kalbėti? Šiandien su įprastomis šiukšlėmis surinkome šešis kažkokiose pakuotėse pasislėpusius driežus.

Dėkojame Papilio bendruomenei už priėmimą bendruomenės namuose ir puikiai išrūšiuotą (daržovės ir mėsa atskirai, kad visų mitybos poreikiai būtų patenkinti) troškinį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius