Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

5 dalykai, apie kuriuos niekas neperspėja tų, kurie svajoja mesti darbą ir iškeliauti

Daugybė žmonių su baltu pavydu skaito įrašus tų, kurie pasiryžo iškeliauti aplink pasaulį. Žvelgiant į jų nuotraukas socialiniame tinkle „Instagram“ ar skaitant įrašus tinklaraščiuose ir kelionių straipsnius, atrodo, jog tokių keliautojų gyvenimas – nesibaigianti pasaka. Tačiau taip nėra.

4. Nostalgija. Aš nekęsdavau sekamų keliautojų (bičiulių ar nepažįstamų) „Instagram'ų“, kuriose jie publikuodavo vaizdelius iš Koh Mak paplūdimio Tailande ar nuotraukas su gatvės maistu iš Hoi Ano Vietname. Žiūrėdama šias nuotraukas aš būdavau pilna pavydo ir įniršio.

Tačiau dabar tai darau pati – publikuoju daugybę nuotraukų iš Tailando paplūdimių, vietnamietišku maistu ir t.t. Tačiau naršydama draugų paskyras aš ir vėl jaučiu nemalonius jausmus, tik šįkart kitokius – ilgesį ir melancholiją. Todėl, kad aš žinau, jog namuose gyvenimas vyksta toliau be manęs. Draugai tuokiasi, gimdo vaikus. Kolegos paauštinami, gauna apdovanojimus – tu, keliaudamas po pasaulį jų tikrai negausi. Ilgesį gali sukelti net tokie kvaili dalykai, kaip „Suepr Bowl“ vakarėlis, į kurį nebuvai pakviesta.

Bet žinote ką? Tai praeina ir dažniausiai gana greitai. Tam, kad viskas išsitrintų, tereikia stebuklingo veiksmo – išeiti į lauką ir pamatyti rojų, kuriame esi: išvysti vienuolius, renkančius aukas, arba tinginiauti smaragdiniuose Coron Bay vandenyse. Visa tai iš karto primena, dėl ko tu esi čia, o ne namuose. „Super Bowl“ vakarėliai vyksta kasmet. O ši kelionė gali būti vienintelė gyvenime.

5. Galite nerasti to, ko ieškojote. Daug žmonių, kurie palikę darbus iškeliauja, ieško aiškumo savo gyvenime. Jie jaučiasi sumišę, neranda tikslo savo gyvenime. Kas aš esu? Ką norėčiau daryti? (Pavadinkime tai „Valgyk, melskis ir mylėk“ sindromu). Iki to laiko, kai mečiau darbą, buvau pervargusi nuo savo pasirinktos veiklos, ilgų darbo valandų, nuolatinių susitikimų, metro ir juo važinėjančių priemiesčių gyventojų, kurių akyse – jokios gyvybės. Taip pat ir kolegų, kurių veiduose gyvybė atsirasdavo tik tuomet, kai jie prakalbdavo apie savaitgalio planus.

Popieriuje mano gyvenimas atrodė tikra svajonė. Tačiau aš to nejaučiau. Galvojau: „To negali būti“. Mano vaikinas jautėsi panašiai. Vos prasidėjus kelionei jis pajuto keletą „apsireiškimų“, kurie jam nurodė, ką jis galėtų veikti ateityje. Pasaulį jis mato pilną galimybių ir tai jį džiugina. Aš? Aš vis dar ieškau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas
Reklama
Nauja automatika ir robotai leis „VLI Timber“ auginti gamybą daugiau kaip 40 proc.
Reklama
Mitai stabdo pasiryžti? Specialistė paneigė pagrindinius investavimo mitus
Reklama
LPC meno galerijoje eksponuojamos parodos turi išskirtinę misiją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius