Baisiose nuotraukose matyti, kaip moteris desperatiškai įsirėmusi į uolos plyšį stovi nejudėdama ir sustingusi, laukdama, kol bus išgelbėta iš Jiaozi skardžio.
Ren praleido naktį viena, stebėdama saulėtekį vaizdingoje vietovėje Shanxi provincijoje, Kinijoje, kai nukrito nuo 330 pėdų (apie 100 metrų) aukščio skardžio krašto.
Manoma, kad moteris ėjo netoli krašto, kai dėl šlapios dangos ir prasto matomumo paslydo. Ji nusirito apie 180 pėdų (apie 55 metrus) žemyn, tačiau stebuklingai įstrigo mažame uolos plyšyje, kuris galiausiai išgelbėjo jai gyvybę, praneša „The Sun“.
Netrukus po to vyras, buvęs skardžio papėdėje, išgirdo jos desperatiškus pagalbos šauksmus ir ankstyvą liepos 2-osios rytą iš karto pranešė tarnyboms.
Gelbėtojai greitai pasitelkė dronus, įskaitant įrenginius su infraraudonųjų spindulių vaizdo kamera, kad prasto apšvietimo sąlygomis stačiame reljefe tiksliai nustatytų turistės buvimo vietą.
Kadangi lygi uolos siena neturėjo tinkamų tvirtinimo taškų, komandos pritvirtino virves prie aplinkinių medžių ir nusileido žemyn, kad ją pasiektų.
Iki to momento, kai ji buvo iškelta į saugią vietą, moteris buvo išgyvenusi penkias valandas uolos plyšyje.
Ren buvo rasta sutrikusi ir fiziškai išsekusi, ji patyrė keletą sužalojimų, kurie nekėlė grėsmės jos gyvybei.
Po šio išbandymo ji buvo paguldyta į ligoninę, kur ir toliau gydoma. Shanxi „Blue Sky Rescue“ gelbėjimo komandos kapitonas sakė, kad per 16 savo tarnybos metų pirmą kartą susidūrė su tokia situacija. Moters šeima padėkojo gelbėtojams už jų pastangas, trukusias visą naktį.
Policija paragino lankytojus naktį neužsibūti prie skardžių kraštų, vengti slidžių vietų ir tokiose vaizdingose vietovėse laikytis saugumo įspėjimų.
Tai įvyko tuo metu, kai kitas turistas nukrito žemyn 130 pėdų (apie 40 metrų) nuo skardžio Huaying kalne, Guang’an, Kinijoje, bandydamas pasidaryti asmenukę.

