Anot Modestos, kuri LSMU Kauno ligoninėje dirba administratore ir taip pat yra pilateso instruktorė, jos laisvalaikis neįsivaizduojamas be aktyvaus gyvenimo būdo ir, žinoma, kelionių.
„Dažniausiai laisvalaikį leidžiu su draugais – mes kartu mėgstame kurti laužus prie Nemuno ar miške, važinėjame dviračiais. Mėgstu gamtą ir gerą kompaniją, todėl tai puikus būdas atsipalaiduoti po darbų, – mintimis dalijosi kaunietė.
Afganistano gyventojai jai pasirodė patys šilčiausi ir draugiškiausi žmonės.
– Gyvenime stengiuosi rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio, tad sau dažnai leidžiu atostogauti. Geriausiai pailsiu keliaudama į kitas šalis, keisdama aplinką, susipažindama su naujais žmonėmis ir jų kultūromis. Po tokių atostogų grįžtu pailsėjusi ir pilna energijos, kimbu į darbus su nauja energija ir vėl planuoju naujas keliones.“
Pasak pašnekovės, iš visų 52 šalių, kuriose ji yra buvusi, būtent Afganistano gyventojai jai pasirodė patys šilčiausi ir draugiškiausi žmonės.
– Kada ir kodėl nutarėte keliauti į Afganistaną? Su kuo vykote ir kiek laiko truko kelionė?
– Į Afganistaną nutariau keliauti, nes pastaruoju metu mano kelionės daugiausiai buvo po Afriką, o šis žemynas, nors ir nuostabus, pradėjo įgauti panašų ritmą – valstybės tapo vis panašesnės viena į kitą. Taigi nusprendžiau ieškoti kažko visiškai naujo, nepatirto.
Pietinė Azija, kurioje beveik nesu keliavusi (buvau tik Indijoje keletą dienų), pasirodė itin intriguojanti. Šiame regione slypi unikali kultūra, turinti gilias tradicijas ir turtingą istoriją. Kadangi mano draugas, su kuriuo keliavau, dar nebuvo Afganistane, jis sutiko su mano idėja ir kartu pasiryžome leistis į 9 dienų kelionę.
– Daugybė žmonių mano, kad Afganistane nesaugu keliauti, ypač – moterims. Ką apie tai manote?