2013-01-27 10:16

„airBaltic“ apmokestina registraciją į skrydžius oro uoste

Latvių oro bendrovė „arBaltic“ paskelbė apie įprastinės skrydžių registracijos oro uoste apmokestinimą. Už kiekvieną nuo vasario 1-osios įsigyto bilieto būtiną registraciją prieš skrydį nuo šiol bus imamas 10 EUR mokestis. Keleiviai, bilietus į kompanijos vykdomus reisus, įsigiję sausį ar anksčiau, bus atleidžiami nuo šio naujo mokesčio, skelbia Travel.ru.
„airBaltic“ lėktuvai
„airBaltic“ lėktuvai / BFL nuotr.

Primenama, jog oro bendrovė papildomai jau anksčiau apmokestino maistą lėktuve bei vežamą bagažą.

Į bendrovės skrydžius bus galima registruotis ir internetu. Tai papildomų pinigų nekainuos. Skelbiama, jog elektroninė registracija prasideda nuo 12.00 val dienos dieną prieš skrydį ir baigiasi iki skrydžio likus 1 val.

Be kita ko, nemokamai į skrydžius galės registruotis keleiviai su vaikais iki dviejų metų, ribotų galimybių turintys asmenys, verslo klasės keleiviai bei elitinio lygio kompanijos lojalumo programos dalyviai. Teigiama, jog keleiviai turės progos ir laiko nemokamai registruotis į savo skrydį internetu jau būdami oro uoste.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą