2025-10-01 20:59

Nuo „kaimo“ iki „rojaus“: garsus keliautojas pateikė verdiktą apie Lietuvos pajūrio kurortus

Vasara dingo tarsi nebuvus, todėl dabar, belaukiant kitos, belieka gyventi prisiminimais. Nežinau, kaip kitiems, bet man kasmet toleruoti atėjusį rudenį tampa vis sunkiau. Šiame metų laike aš nebeįžvelgiu nei kažko patrauklaus, nei romantiško ir manau, kad geriausias rudens momentas yra lapkričio 30-oji, kuri reiškia, kad ruduo jau praėjo. Žiema man – irgi nesąmonė, bet po jos bent jau pavasaris ateina. Nežinau, kodėl man taip yra. Amžius, ne kitaip.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Garsaus keliautojo atostogos Lietuvos pajūryje atveria akis
Garsaus keliautojo atostogos Lietuvos pajūryje atveria akis / Vaido Mikaičio nuotr. / „15min“ fotomontažas

O kaip jūs praleidote vasarą? Ar prasmingai, ar produktyviai? Gal ką įdomaus ar naujo pamatėte? Gal kur įdomiai pabuvote? Gal prie jūros? Man pačiam dėl dėkingai susiklosčiusių aplinkybių (mano mama įsigijo butą Palangoje) praėjusią vasarą mūsų šalies pajūryje teko praleisti gan daug laiko. Ir kad jau taip susiklostė, apie Lietuvos pajūrį šiandien ir pakalbėkime.

Vaido Mikaičio nuotr. / Palanga
Vaido Mikaičio nuotr. / Palanga

Kaip tik praėjusį savaitgalį buvau suplanavęs vykti į Palangą atsisveikinti su vasara. Nuvyksiu, galvojau, papramogausiu, gal net išsimaudysiu, jei bus polėkis, bet maža ką aš galiu galvoti. Planai sugriuvo nespėję net pradėti būti įgyvendinti, nes prieš savaitgalį susirgau ir tris dienas pragulėjau su temperatūra (akivaizdu, kad ne tik aš, bet ir ruduo manęs nemėgsta – susargdina tik atėjęs).

Dėl to galima pykti ir keiktis, arba atvirkščiai – susitaikyti ir priimti, bet faktas buvo daugiau nei akivaizdus – kokia vasara, toks ir atsisveikinimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą