15min be reklamos
2023 01 12, 11:05

Aurimas Valujavičius pasidalijo vaizdo įrašu iš kelionės per Atlantą: čia jaučiuosi gana savas

Per Atlantą irkluojantis Aurimas Valujavičius pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame jis papasakojo apie savo kasdienybę vandenyne. Keliautojas taip pat pranešė, kad dėl prasto interneto ryšio negali įkelti ilgų vaizdo įrašų.
Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlanto vandenyną
Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlanto vandenyną / Aurimo Valujavičiaus nuotr.

„Aš čia – savo namuose – Šiaurės Atlanto vandenyne. Dabar truputį pertraukėlė, irklavau 4 valandas nesustodamas”, – vaizdo įraše sakė A.Valujavičius.

Paskui keliautojas parodė jį supančią aplinką, kurioje – tik valtis, dangus ir vandenynas. „Ten – Afrika, ten – maždaug Kanarai, ten, jeigu tiesę brauktumėme, atsidurtume Amerikoje, o ten – maždaug Portugalija, Ispanija, – pasakojo A.Valujavičius.

VIDEO: Pirmasis Aurimo Valujavičiaus vaizdo įrašas iš Atlanto

Keliautojas pabrėžė, kad jam reikia laikytis 230 laipsnių kampo, kad galėtų kuo greičiau atsidurti prie Kanarų, kur bus geresnis vėjas, todėl galės greičiau plaukti.

„Praplauksiu pro salas ar aplinkui, nežinau, priklausys nuo vėjo. Visą laiką viskas nuo vėjo priklauso ir taip bėga dienos. Psichologiškai susitvarkiau. Viskas gerai. Atvira aplinka manęs netrikdo, pakankamai savas jaučiuosi. Kartais vienas kitas vėžliukas praplaukia, bet šiaip dar labai daug gyvūnijos nemačiau“, – sakė lietuvis.

Aurimo Valujavičiaus nuotr. / Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlanto vandenyną
Aurimo Valujavičiaus nuotr. / Aurimo Valujavičiaus kelionė per Atlanto vandenyną

A.Valujavičiaus šia kelione mėgina vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ir taip paminėti 90-ąsias S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio metines. Taip keliautojas užfiksuotų ne tik Lietuvos, bet pagerintų pasaulio rekordą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką