15min be reklamos

Dubajus vilioja atvykti šeimas: vaikai šiame mieste galės atostogauti nemokamai

Šią vasarą Dubajus siekia pritraukti daugiau atostogaujančių šeimų – startuoja iniciatyva „Vaikai keliauja nemokamai“ (ang. „Kids go Free“). Prabangūs ir stilingi Dubajaus viešbučiai vaikus iki 12 metų apgyvendins visiškai nemokamai.
Dubajus
Dubajus / Pranešimo autorių nuotr.

Mėgsti keliauti? Dalyvauk konkurse „Kolumbas LT“

Kartu su tėvais į Dubajų atvykstantys vaikai galės ne tik nemokamai apsistoti šio miesto viešbučiuose, bet ir nemokamai apsilankyti muziejuose, kino teatruose bei įspūdingose miesto apžvalgos aikštelėse, rašoma Dubajaus ekonomikos ir turizmo departamento pranešime spaudai. Tarp šių nemokamų pramogų – apsilankymas aukščiausio pasaulio pastato Burdž Chalifos apžvalgos aikštelėje bei įėjimas į Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejų.

Šeimoms su vaikais Dubajuje atostogauti patogu, nes šis miestas tobulai subalansuoja aktyvias ir pasyvias pramogas. Idiliškai gražūs miesto paplūdimiai ir geras oras leidžia džiaugtis ramiu poilsiu. O aktyvios pramogos yra labai lengvai pasiekiamos – šalia paplūdimių stūkso įspūdingos architektūros dangoraižiai su turistams atviromis apžvalgos aikštelėmis, yra daugybė pasaulyje populiarių muziejų filialų, o norintys susipažinti su vietinėmis tradicijomis gali apsilankyti moderniuose kultūros centruose.

Pranešimo autorių nuotr. / Dubajus
Pranešimo autorių nuotr. / Dubajus

Dubajus turistus vilioja ne tik iniciatyva „Vaikai keliauja nemokamai“, prabanga garsėjantis miestas svečiams siūlo pramogauti ir gyventi ženkliai pigiau, viešbučius ir patirtis užsisakant iš anksto.

Daugiau informacijos apie iniciatyvoje „Vaikai keliauja nemokamai“ dalyvaujančius viešbučius bei nemokamas pramogas pateikiama Dubajaus turizmo svetainėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką