Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Dvokiantis incidentas lėktuvo salone – dėl šuns teko keisti skrydžio maršrutą

Su augintiniu išsiskirti kad ir kelioms valandoms kai kuriems šeimininkams gali būti labai sunku. Šalia savęs naminį gyvūnėlį jie nori turėti net ir skrydžio metu – juk nesinori jo nukišti kur nors į bagažo skyrių. Visgi kiti keleiviai salone gyvūnų matyti nepageidauja. Ypač po tokių incidentų, kuomet dėl augintinių poelgių tenka keisti lėktuvo maršrutą.
Šuns kelionė lėktuvu baigėsi nesėkmingai
Šuns kelionė lėktuvu baigėsi nesėkmingai / Shutterstock ir socialinių tinklų nuotr.

Jungtinėse Valstijose vidinių skrydžių metu naminius gyvūnėlius lėktuvo salone sutikti nėra nieko neįprasto – tereikia, kad jie atitiktų tam tikrus svorio ir dydžio reikalavimus. Tuo tarpu kitose šalyse keleiviams augintinius visuomet tenka vežti bagažo skyriuje.

Visgi, kaip rašo dienraštis „Daily Mail“, neseniai „United Airlines“ skrydžio metu įvykęs incidentas įžiebė įnirtingas diskusijas, ar tik tvarkos nereikėtų sugriežtinti ir Jungtinėse Valstijose. Čia lėktuvas buvo priverstas nusileisti vos įpusėjus kelionei, mat šuo pirmoje klasėje kaip reikiant pridirbo ant kilimo.

Istorija apie incidentą pasidalijo socialinio tinklo „Reddit“ vartotojas gig_wizard. Vyras pasakojo balandžio 7 d. skridęs lėktuvu iš Hiustono į Sietlą. Skrydis turėjo trukti 5 valandas, visgi gerokai užsitęsė dėl nemalonaus vieno keleivio šuns poelgio.

Shutterstock nuotr./Šuns kelionė lėktuvu
Shutterstock nuotr./Šuns kelionė lėktuvu

„Šuo patyrė baisią avariją pirmos klasės praėjime“, – prie nuotraukos parašė gig_wizard.

„Reddit“ vartotojas teigė, kad lėktuvas buvo nukreiptas į Dalaso Fort Verto tarptautinį oro uostą, kur antžeminė įgula praleido daugiau nei dvi valandas, bandydama nuvalyti kilimą popieriniais rankšluosčiais. Anot keleivio, nuo kvapo darbuotojams net pasidarė bloga.

Kelias valandas užtrukęs valymas galiausiai buvo nesėkmingas ir pirmos klasės tualetas buvo paskelbtas netinkamu naudoti.

„Matyt, šuns sukelta netvarka ten nebuvo išspręsta“, – rašė keleivis.

Socialinių tinklų nuotr./Šuns kelionė lėktuvu baigėsi nesėkmingai
Socialinių tinklų nuotr./Šuns kelionė lėktuvu baigėsi nesėkmingai

„Bebūnant ant žemės, maistas sugedo, liko vos šiek tiek užkandžių“, – pridūrė jis.

Dienraščiui „Daily Mail“ bendrovė „United Airlines“ patvirtino, kad toks incidentas iš tiesų įvyko, tačiau atsisakė pasidalinti bet kokia kita informacija.

Pasak Jungtinių Valstijų Transporto departamento (DOT), skrendant su naminiais gyvūnais, būtina laikytis federalinės agentūros, JAV teritorijos ar užsienio jurisdikcijos nustatytų gyvūnų vežimo reikalavimų.

Departamento svetainėje pažymima, kad oro linijų bendrovės gali reikalauti: JAV DOT formos, patvirtinančios gyvūno sveikatą, elgesį ir dresavimą, ir JAV DOT formos, patikinančios, kad skrydžio metu gyvūnas nusilengvinti negalės, o tuo atveju, jei skrydis truks 8 valandas ir daugiau, gyvūnas nusilengvinti privalės laikantis higienos reikalavimų.

Tuo tarpu komentarai po „Reddit“ įrašu liepsnojo kritika keleiviams, kurie apskritai nusprendžia šunis pasiimti į lėktuvo saloną. Vartotojai ragino naminius gyvūnėlius tiesiog palikti bagažo skyriuje.

Shutterstock nuotr./Naminių gyvūnėlių kelionė lėktuvu
Shutterstock nuotr./Naminių gyvūnėlių kelionė lėktuvu

„Išmeskite šunis iš suš*ktų lėktuvų, nebent jie tilptų į nešyklę po sėdyne ir prabūtų ten visą laiką“, – teigė vienas žmogus.

„Visi gyvūnai turi būti transportavimo dėžėje arba krovinių skyriuje. Tik tarnybiniai gyvūnai, skirti akliesiems, turėtų būti šalia jų. Šuns „emociniam palaikymui“ paprastam skrydžiui lėktuvu nereikia“, – piktinosi kitas vartotojas.

„Šunų šeimininkai yra pamišę. Aš pavargau nuo jų mentaliteto, kad „šuo man kaip vaikas“. Tai tik gyvūnas. Be to, šuns šeimininkas turėtų būti priverstas susitvarkyti pats. Pasiimi šunį į lėktuvą – išvalai jo netvarką“, – tikino komentatorius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius