2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gerės susisiekimas per Atlanto vandenyną: „Air Baltic“ bendradarbiaus su JAV oro linijų bendrove

Latvijos oro linijų bendrovė „Air Baltic“ ir JAV oro vežėja „Delta Air Lines“ šiandien paskelbė apie partnerystę ir nuo 2023 m. lapkričio 22 d. pradėsiančią galioti bendrojo kodo sutartį. Esant precedento neturinčiai kelionių per Atlantą paklausai, „Delta“ papildys „Air Baltic“ paslaugas savo kodu, suteikdama klientams patogų susisiekimą ir didesnį lankstumą tarp Šiaurės Amerikos ir Baltijos šalių.
„Delta Air Lines“ ir „Air Baltic“ pradeda bendradarbiavimą
„Delta Air Lines“ ir „Air Baltic“ pradeda bendradarbiavimą / Pranešimo autorių nuotr.

„Tai – istorinis „Air Baltic“ ir Latvijos pasiekimas, nes pradedame plėsti savo skrydžių tinklą per Atlanto vandenyną. Bendradarbiavimas su garsia JAV partnere „Delta Air Lines“, garsėjančia plačiu tinklu ir tarptautinio bendradarbiavimo infrastruktūra, atveria didžiules galimybes. Tai ne tik pritrauks naujų keleivių į „Air Baltic“, bet ir padidins Baltijos šalių žinomumą bei susisiekimą pasaulyje. Tikimės sėkmingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo kartu“, – pranešime spaudai teigė „Air Baltic“ prezidentas ir generalinis direktorius Martinas Gaussas.

Pagal naujus bendro kodo naudojimo santykius bendrovė „Delta“ savo kodą naudos 20-yje „Air Baltic“ vykdomų maršrutų į tris Latvijos oro linijų įmonės bazes – Rygą, Vilnių ir Taliną.

„Glaudesnė partnerystė yra neatsiejama nuo mūsų ilgalaikės strategijos, kuria siekiame užtikrinti geresnį susisiekimą su „Delta“ klientais visame pasaulyje. Glaudus bendradarbiavimas su „Air Baltic“ dar labiau sustiprins „Delta“ ryšius su šiuo dinamišku Europos regionu ir suteiks dar daugiau neprilygstamų galimybių skristi į JAV“, – sakė „Delta“ vykdomasis viceprezidentas ir tarptautinis prezidentas Alainas Bellemare'as.

123RF.com nuotr. / „Delta Air Lines“ orlaivis
123RF.com nuotr. / „Delta Air Lines“ orlaivis

Bendrojo kodo sutarties galimybė atsirado, kai Latvijos civilinės aviacijos asociacija gavo 1 kategorijos įvertinimą pagal Federalinės aviacijos administracijos (FAA) Tarptautinio aviacijos saugos vertinimo (IASA) programą. Pagal IASA programą FAA nustato, ar kitos šalies oro vežėjų, kurie vykdo ar siekia vykdyti skrydžius į JAV arba vykdo bendrus skrydžius su JAV oro vežėjais, priežiūra atitinka Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) nustatytus saugos standartus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką