15min be reklamos

Į Jūros šventę sugrįžta laivų drakonų lenktynės – skelbiama registracija

Laukiamiausias Jūros šventės sporto renginys – vikingų laivų drakonų lenktynės sugrįžta ir skelbia registracijos pradžią. Neatsiejama jūros šventės dalimi tapusios varžybos Danės upėje šiemet vyks jau 13 kartą.
Danės upėje varžysis „drakonų“ valtys
Danės upėje varžysis „drakonų“ valtys / Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos nuotr.

Mėgsti keliauti? Dalyvauk konkurse „Kolumbas LT“

Renginio organizatorius – Uosto direkcija – varžybose laukia tiek joms jau ištikimų komandų, tiek šiemet pirmą kartą nuspręsiančių dalyvauti irklavimo aistruolių.

Organizatorių nuotr./Drakonų valčių lenktynės Danės upėje
Organizatorių nuotr./Drakonų valčių lenktynės Danės upėje

„Azartas, emocijos, greitis – visa tai apie jau neatsiejama Jūros šventės tradicija tapusias vikingų laivų drakonų lenktynes. Paprastai registracija į šį renginį baigiama žaibiškai, tad kviečiame ilgai negalvoti ir nerti į nuotykį ant vandens. Laivais ir kita reikalinga įranga kaip ir kasmet pasirūpins Uosto direkcija, o varžybų dalyviams telieka nestokoti geros nuotaikos, sugalvoti komandos šūkį, trumpą prisistatymą ir sutelkus visas jėgas kuo greičiau įveikti 500 metrų ilgio trasą Danės upėje“, – teigia Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Registracija į drakonų valčių lenktynes vykdoma iki liepos 1 dienos el. paštu g.kalvaitiene@port.lt, o registruotis kviečiamos komandos, kurias sudaro: 8 irkluotojai, 1 vairininkas laivo gale ir 1 būgnininkas laivo priekyje. Maksimalus komandų skaičius – 40.

Vikingų laivų drakonų lenktynės vyks liepos 22 dieną.

Praėjusiais metais varžybose rungėsi net 42 komandos, iš jų 8 iš užsienio valstybių – Kanados, Suomijos, Danijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos. 2022 metais nepralenkiami buvo ir pirmąją vietą iškovojo komanda „Atsipūtę“, distanciją įveikusi per 2,26 minutės. Antroji vieta atiteko komandai „Kogas“, trečioji – komandai „Žalčiai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką