15min be reklamos

Ijen ugnikalnis Indonezijoje: turistams – egzotika, o vietiniams – pragariška darbo vieta

Keliaudami į egzotiškus kraštus lietuviai išvysta daug gimtame krašte nematytų dalykų. Dauguma jų sužavi, dalis – nuvilia. Tačiau kiekvienoje egzotinėje kelionėje yra ir tokių akimirkų, kai pagauni save galvodamas: „Gerai, kad gyvenu ne šioje vietoje...“.
Varginantis ir sveikatai pavojingas sieros rinkėjų darbas Indonezijoje
Sieros rinkėjų kasdienybė Indonezijoje, Java saloje, Ijen ugnikalnyje

15min kelionių rubrikai „Pasaulis kišenėje“ savo kelionės fotopasakojimą atsiuntęs Kęstutis Povilauskas fotoaparatu įamžino būtent tokius vaizdus – šokiruojančius ir priverčiančius susimąstyti apie savo ir kitų gyvenimą.

„Praleidau šešias valandas fotografuodamas sieros rinkėjus Indonezijoje, Java saloje, Ijen Vulkano krateryje. Per dieną vietiniai gyventojai plikomis rankomis ir bambukiniuose krepšiuose iš kraterio apačios užneša apie 200 kg sieros. Už tai dienos pabaigoje jie gauna 13 eurų. Jų darbo sąlygos labai pavojingos sveikatai. Bet vietiniai vis tiek dirba, nes daugeliui tai – vienintelis pragyvenimo šaltinis“, – rašo keliautojas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką