2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 09

Irane lietuvių pora jautėsi kaip milijonieriai: ten net kyšis atsiėjo tik 12 buteliukų vandens

Vita ir Kęstutis Pečiuliai spalio mėnesį lankėsi kai kam labai egzotiškai, o kai kam ir itin bauginančiai atrodančioje šalyje – Irane. Lietuviai kartu keliauti siūlė net 14-ai žmonių, tačiau prisijungti niekas nenorėjo. Visgi, poros tai nesustabdė – jie Irane svečiavosi 17 dienų. „Teko apkeliauti nemažai šalių, tačiau taip saugiai, kaip Irane, jautėmės tik keliose iš jų“, – pasakojo lietuviai.
Pečiulių kelionė Irane
Pečiulių kelionė Irane / Asmeninio archyvo nuotr.

Trumpai prisistatykite (ką veikiate gyvenime, iš kur esate ir pan.)

Gyvename šalia Vilniaus. Aš užsiimu nekilnojamojo turto nuoma, o Vita dirba vienoje įmonėje pardavimų koordinatore. Mėgstame keliauti į tokias „keistas“ šalis, kur retai kas keliauja. Aš jau aplankiau apie 50 šalių, didžiausią įspūdį abiem paliko Mongolija.

Dažniausiai keliaujame patys, be kelionių agentūrų. Taip įdomiau. Ypač egzotika, kai nei tu, nei, pvz., vairuotojas nemoka jokios bendros kalbos, kuria būtų galima susikalbėti. Ir nieko tokio, tada padeda pirštai, piešiniai, gestai – svarbiausiai nebijoti apsijuokti, o žmonės yra geranoriški.

Asmeninio archyvo nuotr. / Pečiulių kelionė į Iraną
Asmeninio archyvo nuotr. / Pečiulių kelionė į Iraną

– Kodėl nusprendėte keliauti į Iraną? Ar nesibaiminote dėl ten laukiančių kultūrinių skirtumų?

Dėl šalies svarstėme įvairius variantus, bet užkabino Iranas. Pažiūrėjome vaizdus internete, paieškojome informacijos apie šalį, klimatą, saugumą. Užklausėme kelių bičiulių, kurie ten buvo, ir nusprendėme – važiuojame.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką