Sportas gyvai

Išrinkti gražiausi nepaliesti paplūdimiai pasaulyje: vienas jų – Latvijoje

Kadangi žmonės dabar keliauja kaip niekad dažnai ir ilgai, vis labiau masina tie pasaulio kampeliai, kurie ne tik gražūs, bet ir neapgulti turistų bei jų natūralaus gamtos grožio nėra sugadinus žmogaus ranka. „Flight Network“ išrinko 50 būtent tokių paplūdimių.
18. Long Beach, Palau
18. Long Beach, Palau / 123rf.com nuotr.

Anksčiau skelbėme, kurie pasaulio paplūdimiai yra išrinkti geriausiais. Sąrašą galite rasti čia, kurio nugalėtojas – Graikijoje.

„Flight Network“ atrinko dar 50 nugalėtojų kitoje kategorijoje – tai paplūdimiai, kurie nėra taip gerai žinomi turistų, tačiau vis tiek pribloškiantys. „Būtent šiuose paplūdimiuose rasite rojų“, – teigia portalas.

Geriausius nepaliestus pasaulio paplūdimius rinko daugiau nei 1,2 tūkst. kelionių žurnalistų, redaktorių, tinklaraštininkų ir agentūrų.

Nugalėtoju išrinktas juodo smėlio Vestrahorn paplūdimys Islandijoje. Šalyje, į kurią keliautojai plūsta ne paplūdimių, šis dažniausiai būna įtraukiamas į būtinų pamatyti vietų sąrašą.

Antroje vietoje – Agiofarago paplūdimys Kretoje, įsispraudęs tarpeklyje. Čia puikiai galima suderinti žygius gamtoje ir tingų gulinėjimą prie šiltų jūros bangų. Trečioje – Cannon paplūdimys Oregono valstijoje JAV, žymus dėl įspūdingų uolų formacijų.

20-oje vietoje – paplūdimus, kurį lietuviams aplankyti visai nesudėtinga. Tai – Kolkos ragas Latvijoje, kuriame galima stebėti dviejų jūrų – atviros Baltijos jūros ir Rygos įlankos – bangų susidūrimą.

TOP20 gražiausių nepaliestų paplūdimių žiūrėkite nuotraukų galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius