15min be reklamos
2022 01 03, 22:18

Italijoje iš kruizinio laivo išlaipinti apie 45 koronavirusu užsikrėtę keleiviai

Maždaug 45 koronavirusu užsikrėtę keleiviai pirmadienį išlipo iš kruizinio laivo Italijos šiauriniame Genujos uoste, o dar virtinė žmonių, kuriems testais buvo patvirtinta COVID-19, bus išleisti vėliau, pranešė laivo operatorė.
Kruizinis laivas „MSC Grandiosa“
Kruizinis laivas „MSC Grandiosa“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kaip praneša žiniasklaida, laive „MSC Grandiosa“, pirmadienį ryte atplaukusiame į Genują iš Prancūzijos Marselio uosto, galėjo būti 120–150 koronavirusu užsikrėtusių asmenų.

Bendrovė MSC tvirtino, kad šie pranešimai yra „neteisingi“, bet nenurodė, kiek COVID-19 atvejų buvo aptikta per įprastą testavimą.

„Šiandien Genujoje išlaipiname 45“ asmenis, kuriems buvo nustatyta koronaviruso infekcija, sakoma bendrovės pranešime.

Vienas atstovas vėliau naujienų agentūrai AFP sakė, kad neįvardytas skaičius keleivių, kurių COVID-19 testas taip pat buvo teigiamas, tebėra laive ir bus išleisti per būsimus sustojimus.

Bendrovė pabrėžė, kad daugumai užsikrėtusiųjų jokių simptomų nepasireiškė ir kad šie žmonės bei glaudų kontaktą su jais turėję asmenys buvo nedelsiant izoliuoti kajutėse su balkonais; jiems užtikrinta medikų priežiūra.

Genujos uosto valdžia AFP patvirtino, kad neįvardytas skaičius keleivių išlipo iš „Grandiosa“. Italijos šiaurėje gyvenantys žmonės bus nuvežti į savo namus, o užsieniečiai – medicinos įstaigas, kur jie izoliuosis.

Pareigūnai sakė, kad laivas tęs kelionę į Čivitavekijos uostamiestį, kur bus išlaipinti COVID-19 pacientai, gyvenantys vidurio arba pietų Italijoje. Jie bus pargabenti namo ir izoliuosis.

Visus pervežimus ir pacientų buvimą COVID-19 klinikose apmokės „MSC Cruises“, pridūrė tarnybos.

Kruizinių kelionių sektorius visame pasaulyje vis dar negali atsigauti, koronaviruso pandemijai paralyžiavus susisiekimą ir keliuose laivuose kilus ligos protrūkiams.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką