Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti
2023 04 27

Karo draskoma šalis, kurioje omarai ir austrės yra vargšų maistas

Kai aplinkiniams užsimenu apie kelionę po Sokotrą, dažnai sulaukiu dviejų klausimų: kur tai yra ir ar ten saugu? Visgi, nežinoti Sokotros – natūralu. Tai Jemenui priklausanti sala, kurią galima vadinti pasislėpusiu rojaus kampeliu. Įsivaizduokite save vaikštančius balto smėlio paplūdimyje prie žydro vandens lagūnos. Oras tobulas, šilta, aplink supa kvapą gniaužiantys vaizdai, o krante jus pasitinka nemokamos austrės. Svajonė? Visa tai galite turėti Sokotroje.
Sokotros mėsos turgus
Sokotros mėsos turgus / Vytautės Seinauskaitės nuotr.

Kelionė į Sokotrą – garantuotas nuotykis

Sala priklauso Jemenui, tad pirmiausia būtent tai išgąsdina žmones. Žemyninėje šalies dalyje jau daugiau nei dešimtmetį vyksta karas, tačiau saloje viskas atvirkščiai – vyrauja taika ir ramybė. Daugiausia, ką galima pamatyti primenančio apie karą – kelis patikrinimo postus, kariškius su šlepetėmis per pirštą ir senus sovietinius tankus. Tai tiek karo pėdsakų saloje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Užsisakykite 15min naujienlaiškius