2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kim Jong Unas fantazuoja apie turistus: vilios jūra ir prabangiais viešbučiais

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas šį mėnesį apsilankė savo šalies pakrantės kurorte. Skelbiama, kad kitų metų rudenį čia turės būti baigtas grandiozinis projektas.
Kim Jong Unas Vonsane-Kalme
Kim Jong Unas Vonsane-Kalme / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Oficiali šalies naujienų agentūra paviešino nuotraukas, kuriose Kim Jong Unas kartu su žmona Ri Sol Ju bei aukščiausio rango kariniais ir politiniais lyderiais lankosi Vonsane-Kalme. Šią teritoriją šalies rytinėje pakrantėje Šiaurės Korėjos lyderis jau seniai nori paversti prabangiu kurortu.

Svajojama, kad Vonsanas taps poilsio vieta tiek vietiniams, tiek turistams iš užsienio. Čia jų lauktų prabangūs viešbučiai ir vandens pramogos. Tiesa, tam reikia išgriauti ir perstatyti miesto centrą.

Tačiau panašu, kad planai nejuda taip greitai, kaip Kim Jong Unas nori. Projekto baigimo data buvo nukelta iš kitų metų balandžio mėnesio į spalį.

Propagandinė žiniasklaida skelbė, kad Kim Jong Unas nurodė pastatyti „lygių pasaulyje neturintį“ vandens parką. Netgi patarė, kokio aukščio turėtų būti pastatai, kokius medžius parko teritorijoje sodinti.

Tačiau ši vieta Šiaurės Korėjai svarbi ne tik kaip svajonių kurortas. Vonsano provincijoje taip pat dislokuota ir šalies turimų raketų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką