2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Kur mesti metalinę skardinę? Pasimokykite rūšiuoti

Net 85% visų gyventojų išmetamų šiukšlių – įvairių pakuočių, plastiko, stiklo ir popieriaus gaminių, kitų atliekų – galima prikelti naujam gyvenimui. Todėl jau trečius metus iš eilės ekologinę programą Ežerų krašte vykdanti „Utenos alaus“ darykla ragina iškylos metu susikaupusias šiukšles ne tik išmesti, bet ir išrūšiuoti.
Kadras iš žaidimo „TV rūšiuoklė“.
Kadras iš žaidimo „TV rūšiuoklė“. / Organizatorių nuotr.

Tai visą vasarą nemokamai galima padaryti net 10 Ekostotelių – specialių poilsiautojų šiukšlių rūšiavimo centrų, veikiančių Ežerų krašte: Utenos, Molėtų, Ignalinos ir Zarasų rajonuose. Išrūšiuotos šiukšlės jau visai netrukus atgims poilsiautojams naudingais daiktais ežerų pakrantėse.

O ar jūs mokate rūšiuoti? Ar žinote, į kurį konteinerį mesti metalinę skardinę? Pasimokykite tai daryti LRT laidos „Labas rytas“ metu. Laidos vedėjai „Utenos alaus“ daryklos kartu su „Žaliuoju tašku“ sukurtą žaidimą „TV rūšiuoklė“ kviečia žaisti visą vasarą kiekvieną penktadienį, tarp 7.00-8.00 valandos.

Jei norite pasimokyti rūšiuoti jau dabar, nebūtina laukti penktadienio. Apsilankykite Ežerų krašto svetainėje www.ezeru-krastas.lt arba „Utenos alaus“ puslapyje (https://www.facebook.com/utenosalus) „Faceboook“, žaiskite „Rūšiuoklės“ žaidimą (https://www.facebook.com/utenosalus/app_111074979034075) ir laimėkite prizų.

Ežerų krašto svetainėje taip pat rasite patarimų, kaip rūšiuoti, sužinosite, kur stovi Ekostotelės, kur dar šią vasarą bus pastatyti iš perdirbtų atliekų pagaminti suolai-stalai ir persirengimo kabinos bei modernios kepsninės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką