2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Latvijos atnaujintas „geltonasis“ COVID-19 paveiktų šalių sąrašas – kol kas be Lietuvos

Latvija vadinamąjį geltonąją sąrašą COVID-19 paveiktų šalių, iš kurių atvykstantys asmenys turi dviem savaitėms izoliuotis, papildė Slovėnija, Slovakija ir Italija, tačiau Lietuva į šį sąrašą nebuvo įtraukta, parodė naujausi Ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenys.
Latvija
Latvija / 123RF.com nuotr.

Naujasis sąrašas įsigalios rugpjūčio 29 dieną.

Atvykstantieji iš Lietuvos izoliuotis kol kas neturi, tačiau po savaitės padėtis gali pasikeisti, pabrėžė centras.

Taigi Latvijoje 14 dienų izoliuotis turės asmenys, grįžtantys iš 26 Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Europos Sąjungos (ES) šalių, taip pat iš Monako ir Andoros.

Minėtų 26 EEE ir ES šalių sąraše yra Liuksemburgas, Lichtenšteinas, Vokietija, Rumunija, Ispanija, Belgija, Bulgarija, Malta, Švedija, Šveicarija, Čekija, Nyderlandai, Portugalija, Islandija, Prancūzija, Lenkija, Kroatija, Austrija, Kipras, taip pat Danija, Didžioji Britanija, Airija, Graikija, Slovėnija, Slovakija ir Italija.

Sergamumas COVID-19 Latvijoje šiuo metu sudaro 3,1 atvejo 100 tūkst. gyventojų ir šis rodiklis yra mažiausias tarp visų Europos šalių, kuriose yra sergančiųjų koronavirusine infekcija.

Tuo tarpu Lietuvoje ir Estijoje sergamumas COVID-19 toliau didėja ir jau pasiekė atitinkamai 15,5 ir 11,4 atvejo 100 tūkst. gyventojų.

Didžiausias sergamumas koronavirusu šiuo metu yra Ispanijoje – 196,4 atvejo 100 tūkst. gyventojų (prieš savaitę – 145 atvejai).

Belgijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje ir Švedijoje sergamumas šiek tiek sumažėjo, o Čekijoje, Austrijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Graikijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse – padidėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką