15min be reklamos
05 24

Lietuvį stebino Tenerifės nuogybės: gulėdamas lovoje gali matyti, kaip kitas žmogus maudosi duše

Štai ir sulaukėme – vienos avialinijos, skraidančios į Lietuvą, neseniai paskelbė, jog netrukus paleis tiesioginius skrydžius iš Vilniaus į Tenerifę. Tai yra džiugi žinia, įsivaizduokite, kiek lietuvių poilsiautojų iki šiol turėjo pavargti, norėdami nusigauti į bene populiariausią tautiečių žiemos atostogų vietą. Turiu galvoje persėdimus tarp skrydžių ar nakvynę kažkur tarpiniame taške. Dabar daugelis tokių rūpesčių tiesiog atkris.
Tenerifė
Tenerifė / Vaido Mikaičio nuotr.

Mėgsti keliauti? Dalyvauk konkurse „Kolumbas LT“.

O kaip dėl bilietų kainų? Matau, kad, pavyzdžiui, lapkričio mėnesiui skrydžių bilietai kainuoja apie 400 eurų į abi puses. Nesakau, kad tai yra mažai, praeitą žiemą jungtinis skrydis į Tenerifę man atsiėjo apie 200 eurų, tačiau dabar bendrai skrydžių kainos yra smarkiai pakilusios, tai gal tie 400 eurų ir nėra tragiška suma, juolab kad lietuvių pajamos yra dar labiau pakilusios.

Ir panašu, kad tai bus ilgiausias reguliarusis skrydis iš Lietuvos. Tvarkaraštis sako, kad jo trukmė bus beveik 7 valandos, kas yra tikrai daug (tas laikas dar labiau prailgsta skrendant nepatogiu lėktuvu), nes per tiek laiko galima nuskristi, pavyzdžiui, iš Paryžiaus į Niujorką, bet tai vis tiek truks trumpiau nei skrendant su bet kokiais persėdimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką