2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 08

Lietuvis Rygos viešbučio koridoriuje pasirodė visiškai nuogas: vėliau teko sprukti iš šalies

Na štai, prabėgo Vėlinės, panaudotus moliūgus galima išmesti ar „sublenderiuoti“ į sriubą ir imti ruoštis Kalėdoms. Dar anksti, sakysite? Kur parašyta? Mūsų protėviai taip nedarė, pasakysite? Maža ko jie nedarė, jie gal ir po dušu nesiprausdavo ar ligas užkalbėjimais gydydavosi. Protėviai nebūtinai viską darė teisingai. Kiekvienas turi teisę ruoštis Kalėdoms, kada tik užsinori. Aš manau, kad pasijungti į Kalėdų laukimą iškart po Vėlinių nėra nieko blogo. Pasakysiu dar geriau – kuo ilgiau Kalėdos būna širdyse, tuo žmonės laimingesni.
Lietuvis Rygos viešbučio koridoriuje pasirodė visiškai nuogas
Lietuvis Rygos viešbučio koridoriuje pasirodė visiškai nuogas / Shutterstock nuotr.

Ta proga šiandien paserviruosiu prieškalėdinės kelionės istoriją, ne per seniausiai nutikusią mano vienam draugeliui. Turbūt jį prisiminsite, tai tas pats vaikinas, kuris pagrindiniu savo kelionių tikslu laiko romantinių nuotykių paieškas. Tąkart jis su savo bičiuliu susirengė į prieškalėdinę išvyką į Rygą.

Du bičiuliai nusprendė, kad atėjo metas vyriškai atšvęsti metų pabaigą ir atsakančiai nusirauti. Abu buvo solidūs vyrai, turėjo respektabilius darbus ir gerus vardus, todėl kvailioti Lietuvoje jiems pasirodė rizikinga. Oficialiu kelionės tikslu jie įvardijo tuo metu Rygoje vykusias ledo ritulio rungtynes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką