15min be reklamos

Madingiausia Tailando sala Koh Yao Noi – mažasis Tailando Balis

Skambi antraštė? Taip! Bet tai tinkamiausias rastas apibūdinimas šiai salai. Madinga dar yra ir Koh Phangan, bet šios dvi salos žaidžia skirtingose kategorijose. Phangan – labiau populiari tarp „backpackerių“ (lietuviškai „kuprinėtojų“ arba mažo biudžeto keliautojų), Yao Noi – tarp subtilios prabangos mėgėjų. Žinoma, tiek vienoj, tiek kitoj rasite visko.
Tree House Villas
Tree House Villas

Kaip rašo Tailandieciai.lt, Koh Yao Noi sala tarp Krabi ir Puketo per paskutinius kelis metus pasikeitė… Sakyčiau į labai gerą pusę – retai taip nutinka. Dažniausiai augant turizmui atsiranda ir daug neskoningų viešbučių, parduotuvių, prastų restoranų. O Koh Yao Noi saloje ne tik žmonės išliko tokie pat šilti ir draugiški, dar nepraradę „tikro tailandietiško veido“, tačiau atsirado daugiau gerų restoranų ir kavinukių bei skoningų ir stilingų viešbučių.

Tiesa, ši sala dar tituluojama kaip ekoturizmo sala – visiškai su šiuo apibūdinimu sutinku. Lėta, rami, mėgstantiems gamtą, tiems, kam aktualu patogiai susisiekti (arti Krabi ir Puketo – puiki tarpinė stotelė). Čia rasite jogos ir „healing“ centrų (esu didelė jogos mėgėja, šis jogos centras – vienas geresnių, kiek esu išbandžiusi Tailande), „climberių“ bendruomenę, galėsite išsinuomoti dviračius (labai saugu ir patogu jais čia važiuoti), paplaukioti baidarėmis, o masažai – vieni geresnių, kokius esu turėjusi, galėsite paplaukioti laivu po vietines salas, nuvykti į James Bond salą.

Gal ši sala ir neturi pačių geriausių paplūdimių Tailande, bet tai viena iš nedaugelio salų, kuri tikrai turi savo veidą ir vaibo. Kuo daugiau salų aplankau, tuo labiau suprantu, kad visos jos daugiau mažiau panašios – keičiasi tik paplūdimiai, o va tikrai išskirtinių vietų reikia gerai paieškoti.

Beje, Koh Yao Noi ir Koh Yao salose net ir lietaus sezonu lyja kiek mažiau nei tarkime Koh Lantos saloje ar Pukete.

Daugiau apie kitas Krabi regiono salas čia.

Grįžtant prie Koh Yao Noi salos – mano TOP viešbučių sąrašas pagal originalumą. Toliau gali neskaityti tie, kurie sako „man nesvarbu, kur miegoti, kam už nakvynę mokėti tokius pinigus“. Turėčiau čia jums atverti akis ir pasakyti – jums svarbu, kur padėti galvą, jūs tiesiog neuždirbate pakankamai pinigų, kad galėtumėte miegoti šiuose viešbučiuose. Sorry.

Jei tik galėčiau, už nakvynę, už komfortą ir pati mokėčiau 200 Eur ar daugiau už naktį. Turiu patirties ir labai paprastuose (net ir prastuose) viešbučiuose, tiek prabangesniuose. Ir patikėkite, skirtumas YRA. Na, bet jei nesate iš bumbančių – pažiūrėkit ir išsirinkit kuriame atostogausite jūs, ir, tikiu, tai būtinai išsipildys!

Ir aš vis kartais pagalvoju, o jei Balio viešbučius perkeltumėm čia, tai Tailandui lygių sunkiai rastumėm. Sakykime, Koh yao Noi sala – mažasis Tailando Balis.

The Island Hideout viešbutis Koh Yao Noi – skiriu pirmąją vietą. Esu gamtos vaikas, kelionėse dievinantis ramybę. Todėl balsuoju už paprastumą, subtilumą, už tradicijas, už minimalizmą ir už tai, kad tai vos kelių namelių viešbutis. Miegoti tokiame sienų neturinčiame viešbutyje būtų tikras iššūkis, bet be jų juk gyvenimas neįdomus, tiesa? Kas gali būti geriau už saulėlydį tiesiai iš lovos, kai aplink negirdi nieko, tik bundančios gamtos garsus…

Viešbutį galite užsakyti Booking arba Agoda puslapiuose.

Tree House Villas 5* – drąsiai dalinasi su pirmuoju variantu pirma antra vietomis. Žiūriu, ir seilė tįsta.

Užsakyti ir kainas patikrinti galite Booking arba Agoda puslapyje.

Trečią – ketvirtą vietą dalinasi Cape Kudu viešbutis už savo romantišką išskirtinį dizainą. Žiūriu nuotraukas, ir tiesiog gražu… viskas. Kiekviena detalė apgalvota, apmąstyta, išlaižyta, deranti. Prabanga ir kokybė išrankiausiems… Taip ir įsivaizduoju save šokant į vieną iš tų baseinukų.

Six Senses drąsiai dalinasi savo pozicijom su Cape Kudu 5* viešbučiu. Saldu net žiūrėti.

Patikrinti viešbučio kainas Bookinge ir Agodoj.

Kai lankysitės šioje saloje, būtinai pavalgykite šiose vietose, rekomenduojame!

Iki pasimatymo Tailande! Kviečiame prisijungti prie FB grupės bei sekti mus Facebooke.

Daugiau apie Tailandą galite rasti portale Tailandieciai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką