Tiesiogiai
2016 08 05, 10:36

Madų sostinė Milanas – vos už 33,9 euro į abi puses

Madų sostine tituluojamame Milane galite rasti visus prabangiausius prekės ženklus kaip „Gucci“, „Prada“, „Dolce&Gabbana“ ir kitus. Tačiau tai nereiškia, kad nusigauti į šį miestą yra brangu.
Madų sostinė Milanas – vos už 33,9 euro į abi puses
Madų sostinė Milanas – vos už 33,9 euro į abi puses

Rudenį „Ryanair“ pardavinėja bilietus į Milaną vos už 16,9 euro. Tad pirmyn ir atgal iš Vilniaus lapkričio 23-29 dienomis galima suskraidyti sumokėjus vos 33,9 euro.

Miestas patiks tiems, kas neabejingas madoms ir tiems, kam patinka Italijos architektūros gracija, bei tiems, kurie tiesiog nori pasivaikščioti gražiame 19 amžiaus parke.

Tokiu metu Milane turėtų vyrauti 9-10 laipsnių temperatūra, kai Lietuvoje termometro stulpelis suksis apie 1-2 laipsnius.

Nebrangią nakvynę Milane rasti nesudėtinga. Dviems žmonėms šešios naktys miesto centre kainuotų apie 200 eurų. Kas reiškia, jog žmogui viename prabangiausių Italijos miestų naktis atsieitų vos 17 eurų.

Nakvynės Milane galima ieškoti ir per „Airbnb.com“ puslapį. Jeigu ten dar nesate užsiregistravę, tai galite padaryti paspaudę čia ir taip gauti piniginę premiją savo pirmai nakvynei.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką