Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Makalius: „Užsieniečiai tikrai stebisi, kad mes žarnas įdarome bulvėmis“

Kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius pernai daugiau laiko praleido užsienyje nei Lietuvoje, o neseniai lankėsi tokiose šalyse kaip Šri Lanka, Maldyvai bei Indija.
Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakojo apie savo keliones
Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakojo apie savo keliones / Kvepia kelionėm nuotr.

Nors prieš kelionę į Indiją jis buvo kiek kategoriškas šios šalies atžvilgiu ir ten važiavo ne su pačiu didžiausiu džiaugsmu, tačiau dabar jo nuomonė apie šią Azijos valstybę pasikeitė 180 laipsnių kampu.

Apie savo įspūdžius Indijoje kelionių organizatorius pasakojo Kaune vykusiame projekto „Kvepia Kelionėm“ renginyje.

„Į Indiją vykau nieko nesitikėdamas ir per daug nenorėdamas.Tačiau dabar negaliu pamiršti Indijos – man ten žiauriai patiko. Dėl to, jog man visada norisi kažkokių tai kelionių prieskonių. Ne tik, kad nuvažiuočiau ir viskas būtų išlaižyta, tvarkingai sudėta, būčiau visur suvežiotas ir t.t.

Man keliaujant norisi, kad aš visiškai pamesčiau protą, pamirščiau Lietuvoje vykstančius dalykus, egzistuojančias problemas, – pasakojo Makalius. – Man reikia kažkokių iššūkių – pasimesti, pasiklysti, neplanuoti, išklysti iš maršruto, susipažinti su žmonėmis arba atsidurti šalyje, kuri tau tikrai sukeltų šoką. Tai viena iš jų tikrai yra Indija“.

Kvepia kelionėm nuotr./Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakojo apie savo keliones
Kvepia kelionėm nuotr./Rimvydas Širvinskas-Makalius pasakojo apie savo keliones

Makalius taip pat atskleidė, kad jo kelionių agentūra iš visų organizuojamų turų išėmė pramogas, susijusias su gyvūnų kankinimu. Neseniai panašiai pasielgė ir kelionių patarimų portalas „TripAdvisor“.

„Man gaila gyvūnų. Nesvarbu, kad valgau mėsą. Žiauriai gaila drambliukų, kurie Tailande yra paversti jodinėjimo objektais. Jie yra nerealiai kankinami. Mes iš visų turų išėmėme jodinėjimą drambliais, nes tai yra pats žiauriausias gyvūno kankinimas. Mes tokių dalykų nedarome“, – savo poziciją išsakė Makalius.

„Kvepia Kelionėm“ renginio metu jis taip pat atkreipė dėmesį ir į šlykščių bei keistų patiekalų panašumus tarp Lietuvos bei Azijos valstybių.

„Mes kelionėse stebimės ragaudami kirminus ir tarakonus, bet patikėkite manimi, kaip į Lietuvą atvažiavę žmonės stebisi, kad mes žarnas įdarome bulvėmis, valgome kiaulių ausis, vištų skrandukus, širdeles ir t.t. Visuomet prieš teisdami kitus valgančius keistus dalykus, pagalvokime ką mes patys valgome“, – pusiau rimtai, pusiau juokais kalbėjo Makalius.

Kelionių organizatorius taip pat pasakojo apie ragautus šikšnosparnius, keliones į Gruziją, pirmąją savo kelionę, karjeros pradžią, patarimus bei tai kokių darbuotojų tikrai nepriimtų į darbą. Apie visa tai – video interviu.

VIDEO: Rimvydas Širvinskas-Makalius: apie šokiravusią Indiją, gyvūnų išnaudojimą ir vėdarus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius