Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Nuo lapkričio „Wizz Air“ skraidins į Agadirą Maroke

Žemų sąnaudų oro linijų bendrovė „Wizz Air“ praneša apie naują kelionių kryptį – nuo lapkričio 1 d. aviakompanija iš Vilniaus vykdys skrydžius į Agadirą, Maroke. Skrydžiai bus vykdomi žiemos sezonu, kartą per savaitę.
Agadiras
Agadiras / Shutterstock nuotr.

Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės internetinėje svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 34,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys atitinka 55x40x23 cm.

Agadiras, įsikūręs Pietų Maroke, Atlanto vandenyno pakrantėje, yra 25-oji aviakompanijos kryptis iš Vilniaus.

Agadiras – tolimiausias ir piečiausias taškas, kurį bus galima tiesiogiai pasiekti iš Lietuvos oro uostų reguliariaisiais skrydžiais.

„Agadiras – tolimiausias ir piečiausias taškas, kurį bus galima tiesiogiai pasiekti iš Lietuvos oro uostų reguliariaisiais skrydžiais. Be to, tai pirmoji mūsų kryptis į Afriką, todėl džiaugiamės, kad ja tapo Marokas – šalis, į kurią skrendant Vakarų turistams ir Lietuvos keliautojams nereikia vizų. Maroke infrastruktūra pakankamai išvystyta, tad čia nesunku išsinuomoti automobilį ir leistis į kelionę po šalį. Tiesa, ir pačiame Agadire veiklos netrūksta – šiame kurorte ras kuo užsiimti tiek egzotikos, tiek ramaus poilsio mėgėjai,“ – žiniasklaidai išplatintame pranešime teigia Jūratė Baltrušaitytė, Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė.

Be naujosios krypties į Maroką, oro linijų bendrovė šiais metais skrydžiais taip pat sujungs Lietuvos sostinę su dviem Lenkijos miestais – Gdansku ir Varšuva. Skrydžiai bus pradėti vykdyti atitinkamai rugsėjį ir lapkritį.

„Wizz Air“ šiuo metu iš Lietuvos siūlo 31 maršrutą iš savo trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius