Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Nuskurėlei Romos Kalėdų eglei siūlomas amžinas gyvenimas

Dėl sparčiai byrančių spyglių pajuokos objektu tapusi pagrindinė Romos Kalėdų eglė pavergė tiek miestiečių, tiek turistų širdis: kuriami planai, kaip išgelbėti medį nuo smulkintuvo.
Romos Kalėdų eglė
Romos Kalėdų eglė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Amžinojo miesto Kalėdų eglė, meiliai praminta „Spelacchio“, arba „Plike“, gali tapti šiuolaikinio meno muziejaus „MAXXI“ eksponatu, šeštadienį pranešė dienraščiai „Corriere della Sera“ ir „Messaggero“.

Apie 48 tūkst. eurų miestui kainavęs medis buvo paskelbtas negyvas iš karto, kai gruodį buvo atgabentas į Romą iš Šiaurės Italijos. Daugelis sakė, kad tai metafora, atspindinti Italijos sostinės būklę.

Vis dėlto Romos eglė, kuri atrodo išties varganai, palyginus su įspūdingomis Vatikano ar Milano žaliaskarėmis, netrukus subūrė ištikimų gerbėjų ratą ir netgi turi specialią „Twitter“ paskyrą.

„Jie sako, kad nori mane įkurdinti muziejuje,“ – rašoma nuskurėles eglės paskyroje.

Gerbėjai siunčia medžiui „padrąsinimo žinutes“. Vienoje jų spygliuotis vadinamas „9-uoju Romos karaliumi po Totti“. Francesco Totti – garsiausias miesto futbolininkas.

Pasak dienraščių, jei nepavyktų suteikti Kalėdų eglei antrojo gyvenimo muziejuje, Romos taryba svarsto atsarginį planą: suręsti iš jos namelį žindančioms motinoms arba išdrožti tūkstančius pieštukų miesto mokykloms.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Užsisakykite
15min naujienlaiškius