Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Oro linijos paprašė 5 keleivių išlipti, nes lėktuvas buvo per sunkus

Skamba kaip absurdas, tačiau gruodžio pabaigoje penkiems keleiviams, skrendantiems iš Londono į Derį, reikėjo išlipti iš lėktuvo dėl neįprastos priežasties – lėktuvas tiesiog buvo per sunkus.
Lėktuvas
Lėktuvas / 123rf.com nuotr.

Gruodžio 21 d. „Loganair“ lėktuvas iš Londono Southendo oro uosto turėjo kilti į Derį Airijoje. Tačiau pasirodė, kad orlaivis pakilti negali, nes kartu su keleiviais svėrė per daug. Įgulai teko prašyti, kad penki keleiviai paliktų lėktuvą.

Įgula ieškojo savanorių. Juos buvo pasiūlyta nugabenti į kitą Londono oro uostą, o iš ten – į Belfastą, esantį maždaug už dviejų valandų kelio nuo Derio.

Trys savanoriai atsirado. Dar du įgula turėjo atrinkti pati. Skrydyje buvusio „The Independent“ žurnalisto Beno Kelly teigimu, buvo paprašyta išlipti dviejų asmenų, kurie skrydžiui užsiregistravo vėliausiai.

Galiausiai „Loganair“ pakilo vėluodamas tris valandas.

123rf.com nuotr./„Loganair“
123rf.com nuotr./„Loganair“

Bendrovės atstovas spaudai „The Independent“ sakė, kad pagrindinė priežastis, kodėl skrydis pradėtas vėliau, buvo blogas oras Deryje. Jeigu orlaivis būtų pakilęs laiku, jis būtų buvęs nukreiptas į Belfastą. Kai oras Deryje pagerėjo, šiame oro uoste besileidžiantiems orlaiviams buvo paskelbti griežti nusileidimo reikalavimai, kuriuos norint įvykdyti lėktuvas turėjo būti lengvesnis. Dėl to reikėjo atsisakyti dalies svorio.

Jis patikino, kad penkiems išlipusiems keleiviams buvo padengtos visos kelionės išlaidos, skirta po 250 svarų sterlingų kompensacijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką