Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Paskutinę pavasario dieną – populiaraus vasaros maršruto pirmasis traukinys

LTG grupės keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ jau aštuntą sezoną planuoja vykdyti jungtines savaitgalio keliones į šalies pajūrio kurortus. Šiemet „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos gegužės 31 d. ir bus vykdomi iki rugpjūčio 25 dienos. Bilietų prekyba į pirmus „Pajūrio ekspreso“ traukinius jau prasidėjo.
„LTG Link“ traukinys
„LTG Link“ traukinys / Organizatorių nuotr.

Keleivių itin pamėgtais jungtiniais traukinių ir specialių autobusų reisais bus galima vykti tarp sostinės ir Palangos, Nidos, Preilos, Pervalkos bei Juodkrantės. Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos miestelius – Klaipėdos geležinkelio stotyje. Bilietų kainos išlieka tokios pačios, kaip ir pernai – tęstinio maršruto standartiniai antros klasės bilietas iki Palangos kainuos 27,2 Eur, iki Nidos – 28,3 Eur. Į bilieto kainą įskaičiuoti kelionės traukiniu, autobusu, keltu bei ekologijos mokesčiai Neringoje. 10 proc. nuolaida bus taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims.

Kasmet šiuo maršrutu pasinaudoja apie 5 tūkstančius keleivių: jeigu jie vyktų automobiliais, gatvėse ir keliuose tai vidutiniškai atitiktų pusketvirto tūkstančio automobilių. Skaičiuojama, kad vien pernai jungtiniais traukinių ir autobusų reisais keliavę žmonės sutaupė apie 115 tonų CO2.

„Pajūrio ekspresas“ – puiki alternatyva kelionei automobiliu, kai tikslą pasiekti galima nevairuojant, negaištant laiko spūstyse, degalinėse ar eilėse prie kelto, taip pat atvykus į poilsio vietą, nereikės rūpintis automobilio parkavimu kurortuose. Tokią paslaugą labai vertina mūsų keliautojai, todėl paprastai bilietai į „Pajūrio ekspresą“ išperkami gana greitai. Todėl primename, kad nereiktų bilietų pirkimo palikti paskutinei akimirkai“, – sako „LTG Link“ vadovė Kristina Meidė.

Kaip ir kasmet, tikimasi, kad ir šiemet prie traukiniautojų bendruomenės prisijungs didesnis skaičius keleivių, kurie išbandys kelionę traukiniu pirmą kartą arba vyks po ilgos pertraukos – tad pravažiavę „Pajūrio ekspresu“ atras malonumą bei patogumą keliauti traukiniais. Ir ateityje pirmiausia rinksis tvarią kelionę traukiniu.

Primenama, kad keliauti traukiniais patogu, nes važiuojant galima naudotis Wi-Fi interneto ryšiu ir įkrauti įrenginius, keliautojų laukia dar platesnis gėrimų ir užkandžių asortimentas. O vaikams bus paruošti rinkinukai su žaidimais ir piešimo reikmenimis, kad kelionė neprailgtų.

Visą vasarą „Pajūrio ekspreso“ traukiniai iš Vilniaus išvyks penktadienių popietėmis 15.29 val. ir šeštadienių rytais 8.58 val. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais: iš Nidos – 16 val., o iš Palangos – 18.25 val. Traukinys į Vilnių sugrįš apie 23 val. Tvarkaraštis bus patogiau priderintas ir prie ilgesnių savaitgalių per Joninių ir Žolinių šventes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius