15min be reklamos
2023 01 19, 11:01

Per Atlantą plaukiantis Aurimas Valujavičius parodė, kaip atrodo jo vakarai valtyje

Per Atlantą irkline valtimi plaukiantis Aurimas Valujavičius pasidalijo, kaip atrodo jo vakarai valtyje, ruošiantis miegoti.
Aurimas Valujavičius
Aurimo Valujavičiaus plaukimas per Atlanto vandenyną / Asmeninio albumo nuotr.

„Sveiki, bičiuliai, labas vakaras iš valtelės“, – vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo savo „Youtube“ kanale, sveikinasi A.Valujavičius.

„Ausų kamštukai padeda – čia standartiniai kiekvienos nakties garsai, – pypsint prietaisams šypsodamasis sako A.Valujavičius. – Dabar yra apie pusę vienuolikos, valgysiu vakarienę, jai – karštas ryžių pudingas. Kraunuosi savo daiktus, elektroniką rytdienai – standartinis vakaras. Šiandien šoninis vėjas, kartais autopilotas nenulaiko pulso, pradeda pypsėti.“

Aurimas pasakoja, kad už 2–3 dienų turėtų praplaukti Kanarų salas.

„Pagaliau! Užtruko. Nėra mano tempas toks įtemptas, nežinau, kodėl, tikrai ne dėl technikos ar irklavimo valandų. Gal dėl valties svorio centro, gal daiktai truputį ne taip išdėlioti. Gal reikia pakeisti irklus į atsarginius, kurie yra didesni. Žodžiu, bandom išspausti greičio, ieškom sprendimų su Nielsu, kaip būtų galima greičiau irkluoti“, – sakė A.Valujavičius.

Baigdamas savo įrašą keliautojas pripažino laukiantis žemyno, kai galės miegoti ramiai, nes dabartines naktis lydi daug triukšmo.

A.Valujavičius šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S.Dariaus ir S.Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą. Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką