Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Poilsis su vaikais: ką veikti nuvykus į Druskininkus

Kaip teigia patys druskininkiečiai, užtikrinti visapusiškai turiningą poilsį su šeima bet kuriuo metu laiku jau seniai yra vienas pagrindinių kurorto tikslų – reta įstaiga šiame mieste neturi veiklų, paslaugų ar pramogų, tinkančių tiek suaugusiems, tiek vaikams, o apgyvendinimo įstaigos skiria daug dėmesio, kad tėvų poreikius atitiktų vaikų priežiūros kambariai ir profesionalių auklių paslaugos. Apie tai rašoma pranešime spaudai.
Pramogos Druskininkuose
Pramogos Druskininkuose / Druskininkų m. savivaldybės nuotr.

Didžiausias kurorto traukos objektas, kuriame nuolat klega vaikiški balsai, Druskininkų vandens parkas už simbolinį mokestį suteikia progą tėvams keletą valandų vaikus palikti darbuotojų priežiūrai vaikų erdvėje. Tai ypač patogu tiems, kurie į kurortą atvyksta pasimėgauti suaugusiems skirtomis sveikatinimo procedūromis.

Paties Druskininkų vandens parko erdvės, išskyrus suaugusiems skirtą pirčių zoną, yra pritaikytos bet kokio amžiaus lankytojams. Patiems mažiausiems čia įkurta vaikų vandens pramogų erdvė su mineraliniu vandeniu, kurio mineralizacija – kaip Baltijos jūroje (~17 g/l). Žaidimams šioje erdvėje įrengtas kalnų upelis, beždžionių tiltas ir jūros smėlis.

Viena džiugiausių pastarojo meto naujienų besilankantiems Druskininkuose su vaikais – šeimos pramogų parko „O kas čia?" atidarymas. Praėjusių metų spalį duris atvėrusioje daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvėje mažiausių kurorto svečių laukia ypatingos teminės erdvės, žaidimų kambariai, kavinės vaikams ir kitos pramogos, žadančios nudžiuginti net visko mačiusius jaunuosius poilsiautojus.

Druskininkų sveikatingumo komplekso „Grand SPA Lietuva" teritorijoje įsikūrusio pramogų parko „O kas čia?" erdvės suprojektuotos taip, kad suaugusieji čia galėtų leisti laiką kartu su vaikais, visi baldai čia neturi aštrių kampų, o smagiu laisvalaikiu pasirūpinti žada profesionalūs animatoriai, persirengę įvairių pasakų herojais.

Tarp populiariausių veiklų su vaikais taip pat yra „Illusion Rooms" pramogų erdvė, įsikūrusi Druskininkų centre. Čia kurorto svečių laukia keturi iliuzijų kambariai: Galaktikos kambarys, Dydžio iliuzijos, Kreivų veidrodžių ir Gravitacijos kambariai. Norintieji gali pasirinkti apsilankymą viename, keliuose ar iš karto visuose kambariuose, o vaikai iki šešerių metų visas pramogas čia gali išbandyti nemokamai.

Visus metus aktyviam poilsiui su šeima taip pat tinkamas vienas didžiausių Europoje po stogu įrengtų žiemos pramogų centrų – Druskininkų Snow Arena. Čia veikia specialus vaikų pramogų parkas DruFunPark, organizuojami vaikų gimtadieniai, vaikų stovyklos bei veikia slidinėjimo mokykla, skirta dar tik pradedantiems atrasti slidinėjimo džiaugsmą. Taip pat Snow Arena teritorijoje įkurtas vienintelis Druskininkuose kartodromas, kur šaltuoju metu laiku galima išbandyti kartingus ant snieguotos dangos.

Vasaros sezono metu didelė vaikų pramogų zona atidaroma Druskonio ežero pakrantėje – veikia paspirtukų, vaikiškų elektromobilių, valtelių ir katamaranų nuoma bei siūloma aibė kitų veiklų mažiesiems, o pastaraisiais metais Alkos tvenkinyje veikė ir „Wake Inn" vandens pramogų zona su batutais, pripučiamais atrakcionais bei kliūčių ruožais. Taip pat turiningam laisvalaikiui su šeima kviečia UNO nuotykių parkas, kur gryname ore saugiai laipioti medžiais ar leistis virvėmis smagiai gali ir maži, ir dideli.

Daugiau informacijos apie kurorte teikiamas paslaugas, pramogas ir renginius Druskininkuose galima rasti Druskininkų turizmo ir verslo informavimo tinklalapyje:http://www.info.druskininkai.lt/

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius