2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Prabangių viešbučių valytojos nufilmuotos puodukus valančios tualeto šepečiu

Trijuose žymiuose Kinijos viešbučiuose nustatyti dideli higienos pažeidimai – slapta kamera nufilmuota, kaip jų darbuotojai tuo pačiu šepečiu valo tualetus, kriaukles ir puodelius, rašo „International Business Times“.
Kadras iš filmuotos medžiagos
Kadras iš filmuotos medžiagos

Į skandalą pateko trys viešbučiai – „Sheraton“, „Shangri-La“ ir „Kempinski“. Praėjusią savaitę buvo „Pear Video“ paviešino vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotos taip besielgiančios valytojos. Vietos higienos, turizmo, maisto ir vaistų saugumo tarnyba nustatė, kad šie vaizdai – autentiški.

Filmuotą medžiagą padarė „Pear Video“ reporteris, kuris viename iš viešbučių dirbo praktikantu.

Joje rodomos „Shangri-La“ ir „Kempinski“ viešbučių valytojos, kurios puodelius svečių kambariuose valo su tualeto šepečiu. Tuomet rankšluosčiai išplaunami tualeto vandeniu ir patiesiami ant vonios grindų išdžiūvimui.

„Sheraton“ valytojos nufilmuotos, kaip tuo pačiu šepečiu valo ir tualetą, ir vonios kriauklę, ir indus.

VIDEO: Cleaners caught cleaning cups with toilet brush

Visi trys viešbučiai pranešė bendradarbiaujantys su atitinkamomis įstaigomis bei yra pradėję vidinius patikrinimus. Įtariami darbuotojai nušalinti nuo darbo.

Rugsėjo buvo kilęs dar vienas skandalas, kai vartotojų teisių gynėjų grupės atliktas tyrimas parodė, kad penkių žvaigždučių viešbučiuose (įskaitant ir „Shangri-La“ Pekine) ne visada būdavo pakeičiama patalynė keičiantis kambario svečiams.

Pirma grupė žmonių užsisakė viešbučius kambariuose ir jų patalynę bei kitus daiktus pažymėjo fluorescentiniais ženklais, kurie matomi ultravioletinėje šviesoje. Jie išnyksta, jeigu yra nuvalomi ar nuplaunami.

Antra grupė užsisakė tuos pačius kambarius po pirmųjų ir patikrino, ar ženklai liko. Jie buvo rasti ant patalynės, tačiau kitur kambariuose jų nebebuvo. „Shangri-La“ buvo įvardintas kaip vienas švariausių, kadangi ženklai buvo likę tik ant pagalvių užvalkalų.

Naktis „Shangri-La“ kainuoja nuo 306 dolerių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką