2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pratęsiamas festivalis „Didieji Azijos žibintai“ – drakonai sėkmę neš iki pat vasario

Dar lapkričio pabaigoje Pakruojo dvare sužibęs didžiausias Šiaurės Europoje milžiniškų šilko žibintų festivalis, turėjęs šviesti iki pirmojo sausio savaitgalio, pratęsiamas ir šviesos stebuklais grožėtis kvies iki pat vasario 12 dienos.
Pakruojo dvaras
Pakruojo dvaras / Pakruojo dvaro nuotr.

Lankytojams apgailestaujant, kad permainingi ir neretai net dideliu iššūkiu tapę šios žiemos orai nesuteikė galimybių atvykti ir pasigrožėti vienu didžiausių ir įspūdingiausių šios žiemos renginių – „Didieji Azijos žibintai. Drakonai, mitai ir legendos“ – buvo priimtas sprendimas tokią galimybę suteikti iki pat vasario vidurio, rašoma Pakruojo dvaro pranešime spaudai.

15 ha dydžio istorinėje dvaro teritorijoje lankytojus ir toliau stebins daugiau nei 50 skirtingų įžiebtų meninių šviesos kompozicijų, kurios pakerės ir didelius, ir mažus, o dvaro gyvenimo patirtys ir pramogos paliks įspūdžius ilgam.

Festivalio tematika ne tik nukels į Rytus, atskleis tūkstantmetes legendas, tačiau ir žadą atims antgamtinio dydžio šilko skulptūromis – 50 metrų ilgio drakonu ir net 15 metrų į aukštį iškilusiais drakono vartais, egzotika ir unikalumu žavinčiais 10 metrų aukščio liūtu ir drambliu, o galiausiai abejingų nepaliks 30 metrų ilgio ir 5 metrų aukščio krokodilas Vang, į kurį galima įeiti.

Pratęsimo metu festivalis sutelks itin daug dėmesio į šeimas, jų pramogas ir laiką šviesos stebuklų apsuptyje. Jų lauks atnaujinti šeimos bilietai, ypatingi pasiūlymai ir akcijos, o vyresniesiems šeimos nariams – net speciali diena. Festivalyje kaip ir prieš tai džiugins atrakcionų parkas, amatų pažinimas su amatininkais, Rytų virtuvės skoniai ir tradicinių Azijos sodo fejerverkų pasirodymai.

Didžiųjų Azijos žibintų festivalis „Drakonai, mitai ir legendos“ lankytojus kviečia pasinerti į Rytų mistiką ir atradimus kiekvieną penktadienį ir savaitgaliais iki pat vasario 12 dienos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką