2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
11 14

Prienus papuošė išskirtinis lankytinas objektas: tokio dalyko Lietuvoje dar nematėte

Lapkričio 11 d. Prienų miestas pasipuošė modernios merginos su šuniuku skulptūra „Asmenukė prie Nemuno“. Šią išskirtinę Luko Šiupšinsko skulptūrą galima rasti apžvalgos aikštelėje prie Greimų tilto. Idėjos autorė – Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė sako, kad naujo lankytino objekto atidengimas įvyko „ramiai, nieko prieš tai neskelbiant“.
Prienuose iškilo nauja skulptūra
Prienuose iškilo nauja skulptūra / Shutterstock / Jūratės Zailskienės nuotr.

Anot J.Zailskienės, tik po skulptūros atidengimo šia informacija buvo pasidalyta Prienų rajono savivaldybės, Turizmo ir informacijos centro, asmeninėse feisbuko paskyrose.

„Sklaida ir susidomėjimas naujiena buvo tikrai didelis – gyventojai žaibiškai dalinosi naujiena savo paskyrose, kvietė draugus nusifotografuoti, patys skubėjo pažiūrėti, kaip skulptūra atrodo. Ir nors lapkričio 11 d. buvo lietinga diena – socialiniai tinklai buvo pilni nuotraukų su šia skulptūra, – 15min pasakojo idėjos autorė J.Zailskienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką