Sportas gyvai

„Ryanair“ lėktuve – koronavirusu užsikrėtęs keleivis

Atostogoms susiruošę keliautojai „Ryanair“ lėktuve išgyveno košmarą. Iš Londono Stanstedo oro uosto į Italiją turėjęs pakilti lėktuvas buvo sustabdytas specialia laboratorijos apranga uniformuotų specialistų, kai paaiškėjo, kad lėktuve sėdi koronavirusu apsikrėtęs keleivis.
„Ryanair“ lėktuve – koronavirusu užsikrėtęs keleivis
„Ryanair“ lėktuve – koronavirusu užsikrėtęs keleivis / Stop kadras/Reuters nuotr.

Esą keleivis prieš skrydį darėsi koronaviruso testą ir jis buvo teigiamas, tačiau neįvardytas asmuo vis tiek nusprendė neatidėlioti savo kelionės.

Keleivis kartu su bičiuliu buvo išlaipinti iš lėktuvo ir išvesti į specialią patalpą oro uoste, kuri yra izoliuota nuo kitų keliautojų. Ten jie susitiko su sveikatos specialistais. Nėra skelbiama, ar keleiviai sulaukė baudos dėl to, kad vis tiek nusprendė skristi ir sukelti grėsmę ne tik kitiems keleiviams, bet ir įgulai.

Išlaipinus keleivius, lėktuvas buvo pilnai dezinfekuotas ir, vėluodamas apytikriai valandą ir keturiasdešimt minučių, jis pakilo į Italiją.

„Šie keleiviai Londono Stanstedo oro uoste mūvėjo apsaugines veido kaukes, o įlaipinti į lėktuvą, jame praleido apytikriai apie dešimt minučių, kol buvo išlaipinti. Išliko labai minimali rizika, kad per tokį trumpą laiko tarpą jie galėjo perduoti koronavirusą kitiems keleiviams ar lėktuvo įgulai. Visi jie taip pat mūvėjo apsaugines veido kaukes“, – sakoma „Ryanair“ pranešime spaudai.

Vienas lėktuvo keleivių nufilmavo dalį incidento ir įrašu pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius