Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

„Ryanair“ naujienos: iš Vilniaus – aštuoni nauji jungiamieji skrydžiai per Milaną

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ paskelbė aštuonis naujus jungiamuosius skrydžius per Milano Bergamo oro uostą iš Vilniaus – į Barį, Brindisį, Kaljarį, Kataniją, Neapolį, Palermo, Trapanį ir Valensiją, rašoma pranešime spaudai.
Neapolio panorama
Neapolio panorama / Raimondos Mikalčiūtės/15min.lt nuotr.

Ketvirtadienį šią naujieną paskelbusi kompanija pabrėžė plečianti jungiamųjų skrydžių paslaugą, kuri jau dabar leidžia aviakompanijos klientams rinktis iš dar daugiau skirtingų maršrutų visoje Europoje.

Pasak „Ryanair“ komercijos direktoriaus Davido O‘Brieno, „Ryanair“ džiaugiasi išplėsdama jungiamųjų skrydžių paslaugą Milano Bergamo oro uoste su papildomais 25 maršrutais, tarp kurių yra aštuonios jungiamosios kryptis iš Vilniaus oro uosto.

„Nuo šiol lietuviai patogiau pasieks Barį, Brindisį, Kaljarį, Kataniją, Neapolį, Palermą, Trapanį ir Valensiją. Su jungiamųjų skrydžių paslauga mūsų klientai Vilniaus oro uoste jau dabar gali rintis iš dar daugiau maršrutų Europoje su žemiausiomis skrydžių kainomis“, – sakė kompanijos atstovas.

Jungiamųjų skrydžių paslauga, kuri yra „Always Getting Better“ programos dalis, dabar jungia daugiau kaip penkiasdešimt maršrutų Milano Bergamo oro uoste ir dešimt maršrutų Romos Čiampino oro uoste. Per šiuos metus planuojame išplėsti jungiamųjų skrydžių paslauga, kuri bus prieinama dar daugiau oro uostų mūsų tinkle. Šalia to, mūsų klientai, apsilankę Ryanair.com svetainėje gali įsigyti bilietus ilgiesiems skrydžiams, kuriuos vykdome bendradarbiaudami su „Air Europa“. Siūlome ilguosius skrydžius dvidešimt skirtingų maršrutų į Šiaurės ir Pietų Ameriką.

Jungiamųjų skrydžių paskelbimo proga iš Vilniaus oro uosto, skelbiame bilietų akciją skrydžiams tik nuo 19,99 Eur rugsėjo ir spalio mėn. Pasiūlymas galioja iki ketvirtadienio, rugpjūčio mėn. 17 d., vidurnakčio įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Huawei FreeBuds 6i“ – iki 100 eurų kainuojančios belaidės ausinės
Reklama
Vaikų vasaros atostogoms įsibėgėjant, „Telia Play“ kino rekomendacijos vaikams ir visai šeimai
Reklama
„Įspūdžiai išliko visam gyvenimui“: TV bokštas kviečia pasivaikščioti 170 metrų aukštyje
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?