2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Siaurukas kviečia į kelionę po magišką Kalėdų pasaulį: lauks net eglučių labirintas

Gruodžio 2 d. Anykščiuose ir Panevėžyje startuos „Kalėdinis siaurukas 2023“. Švytinčio Kalėdinio siauruko reisai kursuos visą Kalėdinį laikotarpį – nuo gruodžio 2 d. iki sausio 6 d. – maršrutais Anykščiai–Surdegis–Anykščiai ir Panevėžys–Surdegis–Panevėžys.
Siaurukas kviečia į kelionę po magišką Kalėdų pasaulį
Siaurukas kviečia į kelionę po magišką Kalėdų pasaulį / VšĮ „Aukštaitijos siaurojo geležinkelio“ nuotr.

„Šiais metais siaurukas organizuoja šventinę kelionę susitikti su Kalėdų seneliu Anykščių rajone, Surdegio siaurojo geležinkelio stoties komplekse. Siauruku pas Kalėdų senelį bus galima keliauti iš Anykščių ir Panevėžio siaurojo geležinkelio stočių. Šventinė programa ir nuotaikinga kelionė pas Kalėdų senelį skirta šeimoms, organizacijoms, moksleivių grupėms, todėl visų labai laukiame“, – pranešime spaudai sako VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Kalėdinės kelionės dalyvius jau siaurojo geležinkelio stotyse pasitiks nuotaikingi nykštukai, lydėsiantys kelionėje pas Kalėdų senelį. Nykštukai padės parašyti Kalėdų seneliui laišką, o viktorinos metu papasakos visą tiesą apie Kalėdas.

I.Vogulienės nuotr. / Siaurukas kviečia į kelionę po magišką Kalėdų pasaulį
I.Vogulienės nuotr. / Siaurukas kviečia į kelionę po magišką Kalėdų pasaulį

Nuvykę į Kalėdinį miestelį, keleiviai persikels į švytinčias kalėdines erdves, kuriose bus įsikūręs Kalėdų senelis su dovanomis, žaidimais ir linksmybėmis. Kelionės dalyvių lauks Kalėdų žaisliuko dirbtuvės, naujai pastatytas stiklinis kupolas, magijos erdve virtęs pakhauzas ir pirmą kartą Lietuvoje sukurtas kalėdinių eglučių labirintas. Taip pat vaišinsimės karštu gėrimu su meduoliniais sausainiais, žiūrėsime filmuką apie Kalėdas. Čia visų lauks siurprizai bei įsimintinas laikas tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Kalėdinės kelionės dalyvius jau siaurojo geležinkelio stotyse pasitiks nuotaikingi nykštukai.

Kalėdos – tai magiškas laikas susiburti, pabendrauti, pasilinksminti belaukiant ar sulaukus gražiausių metų švenčių.

Kelionės pas Kalėdų senelį numatytos nuo 2023 m. gruodžio 2 d. iki 2024 metų sausio 6 d. kasdien, išskyrus Šv. Kalėdų dieną, o Naujųjų Metų pirmąją dieną – tik po pietų.

Šiemet visi Kalėdinio siauruko kelionės dalyviai gaus šventės partnerių dovanų. Organizatoriai perspėja, kad bilietų kiekis robotas, tad kviečia nepavėluoti jų įsigyti. Daugiau informacijos rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką