2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

TOP 3 pigios atostogų kryptys rudenį: nebijantiems skrydžių su persėdimais

Atostogos šiltuose kraštuose gali būti ne tik geras atokvėpis ir poilsis, bet ir turininga pažintinė programa. Ir tam visai nereikia, kad kas nors keliones organizuotų už jus. Dar daugiau – tam net nereikia didelio biudžeto.
Ispanija, Italija ar Marokas – kur vyksite šį rudenį?
Ispanija, Italija ar Marokas: kur vyksite šį rudenį? / 123rf.com nuotr.

Informaciją parengė viešbučių rezervavimo sistemos „Travel On Spot“ kelionių žurnalo specialistai.

Pigūs skrydžiai oro linijų interneto svetainėse išdėlioti kaip ant lėkštutės, viešbutį, nuomotą automobilį ar net pramogas ir restoranus taip pat galite užsisakyti internetu.

Tereikia viską gerai suplanuoti, nesusikrauti per daug mantos ir leistis ieškoti saulės rudenį. Siūlome kelis nebrangius ir įdomius atostogų variantus keliautojams, kurie patys planuojasi atostogas ir nebijo skrydžių su persėdimais.

Kelionių biudžetai suskaičiuoti apytiksliai. Norintys ir mokantys keliauti pigiai gali surasti dar pigesnių būdų aplankyti minimus kraštus, o įpratę prie komforto ir kokybiškų paslaugų mokės daugiau, nei šiame tekste minimos kainos.

Prie kiekvienos krypties skaičiuojame dviejų dienų išlaidas didmiestyje, į kurį skraido pigios oro linijos, ir penkių dienų atostogas pasirinktame kurorte, kur taip pat galima gauti pigių bilietų. Tai tik patarimai, kurie gali padėti apsispręsti, kur keliauti šį rudenį.

123rf.com nuotr./Milan Cathedral, Duomo and Vittorio Emanuele II Gallery at Piazza del Duomo. Lombardy, Italy
123rf.com nuotr./Milano katedra

Iš Vilniaus per Milaną į Siciliją, Sardiniją ir pietų Italiją

Iš Vilniaus į Milaną patys pigiausi „Ryanair“ bilietai rugsėjį jau išpirkti, tačiau spalio ir lapkričio mėnesiais rasite bilietų ir už 20–30 eurų. Už 40 eurų – dar lengviau.

Atgal skrydis kainuos panašiai, todėl skrydžiui Vilnius–Milanas į abi puses šį rudenį reikės skirti apie 60–70 eurų. Nusileidus Bergamo oro uoste dar 5 eurus teks sumokėti už autobuso, vežančio į Milano centrinę stotį, bilietą.

Milanas dėl EXPO pasaulinės parodos šiais metais pilnas lankytojų, tad ir viešbučiai gana užimti. Vis dėlto artėjant žiemai tikrai rasite dviviečių numerių už 40–60 eurų žmogui.

Maisto ir restoranų prasme Milanas – vienas geriausių pasirinkimų. Patiekalas pigiame restorane vidutiniškai kainuos ne taip jau ir pigiai – 15–20 eurų. Viešojo transporto bilietas – 1,50 euro.

Viską susumavus dviejų žmonių savaitgalis Milane vienam asmeniui galėtų kainuoti apie 150–200 eurų.

123rf.com nuotr./Unidentified people in white beach with blue crystal sea and waves in summertime in Capitana, Cagliari, Sardinia, Italy
123rf.com nuotr./Paplūdimys Kaljaryje, Sardinijoje.

Italijos kurortai

Pigiomis oro linijomis iš Bergamo galima pasiekti daugelį gražiausių ir šilčiausių Italijos vietų. Siciliją, Sardiniją, Kalabrijos regioną, Bario miestą, Peskaros oro uostą – į visas šias šiltas Italijos pakrantes su daug gražių paplūdimių „Ryanair“ lėktuvais galima atskristi už 18–20 eurų. Tiek pat reikės grįžti į Milaną.

Ir visa kita Italijos kurortuose daug pigiau nei Milane. Viešbučiai ar kotedžai dviem asmenims spalį kainuoja apie 20–40 eurų. Lapkritį dar pigiau, o Kalabrijoje galima rasti namukų ir po 17 eurų dviem asmenims.

Maistas Palermo užeigose kainuoja apie 10 eurų, kurortuose gali kainuoti apie 12–15 eurų, o jei sumanysite gamintis patys ir apsipirkti rytiniame žuvų turguje, viskas atsieis dar pigiau.

Ekonomiško ir mažo automobilio nuoma penkioms dienoms Palermo ar Kaljario oro uostuose kainuoja apie 60–70 eurų. Norint apvažiuoti salą ar regioną degalai atsieis apie 40 eurų.

Viską susumavus labai apytiksliai galime pasakyti, kad penkių dienų dviejų žmonių kelionė po Italijos salas ar pietinę pakrantę su nuomotu automobiliu, viešbučiu, pietumis ir grįžimu į Milaną asmeniui galėtų kainuoti apie 200–280 eurų.

Savaitės kelionė į Italijos kurortus su savaitgaliu Milane taupiems žmonėms turėtų kainuoti 350–500 eurų asmeniui. Paklaida didelė, tad ir galimybė susidaryti sau tinkamą kelionės biudžetą taip pat nemaža.

Čia rasite daugiau informacijos apie Italiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką