2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Trims dienoms „Wizz Air“ trečdaliu mažina registruoto bagažo mokesčius

Didžiausia pigių skrydžių bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ tris dienas visam iš anksto užregistruotam bagažui bei naujiems užsakymams, kai bagažas registruotas bendrovės interneto svetainėje ar per mobilią aplikaciją, taikys 33 proc. mažesnius mokesčius.
„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Nicą
„Wizz Air“ / „Wizz Air“ nuotr.

Sutaupyti norintys keleiviai turėtų suskubti. Registruoti savo bagažą ar papildyti jau esamą galima nuo rugpjūčio 5 iki 7 dienos vidurnakčio.

33 proc. nuolaida taikoma mokesčiui už registruotą bagažą, jei jis pridedamas prie naujo arba esamo užsakymo nuo rugpjūčio 5 iki 7 d. likus bent 3 val. iki suplanuoto išvykimo laiko.

„Wizz Air“ siūlo du registruoto bagažo variantus – su 23 arba 32 kg svorio riba.

Oro linijų bendrovė atkreipia dėmesį, kad registruotas bagažas prie skrydžio rezervacijos gali būti pridėtas už ne mažesnį kaip 10 eurų mokestį.

Galimi mokesčiai priklauso nuo maršruto, keleiviai tikslią sumą gali sužinoti pasinaudoję bendrovės pateikta skaičiuokle https://wizzair.com/en-GB/wizzbaggagefeecalculator.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką