15min be reklamos
2017 03 14, 13:40

Valstybiniam turizmo departamentui laikinai vadovaus Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė

Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius paskyrė laikinai Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas eiti Indrę Trakimaitę-Šeškuvienę. Laikinai direktoriaus pareigas I.Trakimaitė-Šeškuvienė eis tol, kol konkurso būdu bus išrinktas naujas vadovas.
Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė
Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė / Dovilės Jakštaitės nuotr.

I.Trakimaitė-Šeškuvienė Valstybiniame turizmo departamente dirba nuo 2015 m. spalio, tuomet ji buvo paskirta Vietinio turizmo poskyrio vadove. 2006–2008 m. vadovavo Lietuvos turizmo informacijos centrui Londone (Jungtinė Karalystė). Turi 20 metų darbo rinkodaros ir komunikacijos srityse patirtį.

Šiuo metu vyksta konkursas Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigoms. Kandidatai dokumentus gali teikti iki kovo 17 dienos.

Pretendentai į Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pareigas privalo turėti socialinių ar humanitarinių mokslų studijų srities magistro laipsnį, taip pat ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį ir ne mažesnę kaip 2 metų darbo patirtį rinkodaros srityje, mokėti anglų kalbą C1 lygiu.

Buvusi Valstybinio turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė bendru sutarimu iš pareigų pasitraukė dėl kilusio skandalo, kai paaiškėjo, kad pernai rudenį pristatytoje Lietuvos turizmo reklamos kampanijoje yra naudojama daug neoriginalių, iš fotobankų pirktų nuotraukų. Kai kurios jų yra darytos net ne Lietuvoje, o, tarkime, Slovakijoje arba Suomijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Požymiai, kada jau metas keisti stogą. Patarimai planuojantiems įsirengti saulės elektrinę
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką