2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vietos, kurios 2021 m. bus populiariausios tarp turistų

Kelionės šiemet buvo retos. Tačiau daugumai žmonių užsidarymas namuose davė begalinį norą ir vėl keliauti ir gal jau net planuotis būsimas išvykas.
Iskija, Italija
Iskija, Italija / 123rf.com nuotr.
Temos: 2 Airbnb Kelionės

Daug šalių turistus jau ir taip įsileidžia, jeigu jie išpildo keliamas sąlygas, o pradėta vakcinacija dar labiau sustiprino viltis, kad šiemet galėsime keliauti laisviau. O kur vyksime? „AirBnb“ tai bando nuspėti remdamiesi statistika, kur žmonės ieško būstų trumpalaikei nuomai.

Platforma „AirBnb“ paskelbė kasmetį vietų sąrašą, kurios šiais metais susilaukė didžiausio susidomėjimo šuolio.

Bogota, Kolumbija

123rf.com nuotr./Bogota, Kolumbija
123rf.com nuotr./Bogota, Kolumbija

Priežastis aiški – „Copa América“ buvo nukelta į 2021-uosius. Tačiau ši gyvybinga ir aukštai virš jūros lygio esanti sostinė vilioja ne tik futbolo gerbėjus. Miestas, apsuptas nuostabiųjų Andų, gali pasiūlyti platų istorinių muziejų, šiuolaikinių viešbučių ir barų pasirinkimą.

Seulas, Pietų Korėja

123rf.com nuotr./Seulas, Pietų Korėja
123rf.com nuotr./Seulas, Pietų Korėja

Po filmo „Parazitas“ sėkmės Oskaruose, filmų gerbėjų akys nukrypo į Pietų Korėją. Šalis traukia ir savo K-pop muzika, kuri 2020 m. tapo kultūriniu reiškiniu kone visame pasaulyje. Panašu, kad šiemet daug kas trauks į Seulą.

Hamptonas, Londonas

123rf.com nuotr./Hamptonas, Londonas
123rf.com nuotr./Hamptonas, Londonas

Ko išmokome per pandemiją – tai laikytis vieni nuo kitų kuo toliau. Daugiau erdvės norime net ir tokiame sausakimšame mieste kaip Londonas. Jo rajonas Hamptonas įsikūręs prie Temzės, toliau nuo didžiųjų žmonių traukos centrų.

Tisburis, Masačusetsas, JAV

„Wikimedia Commons“ nuotr./Tisburis, Masačusetsas, JAV
„Wikimedia Commons“ nuotr./Tisburis, Masačusetsas, JAV

Prabangioje ir išpuoselėtoje Martos Vynuogyno saloje esantis miestas su vos keliais tūkstančiais gyventojų – ideali vieta atokvėpiui nuo dabar pasaulį užgriuvusių problemų.

Mafušis, Maldyvai

123rf.com nuotr./Mafušis, Maldyvai
123rf.com nuotr./Mafušis, Maldyvai

Jeigu ieškote, kur įgyvendinti savo atostogų tropinėje saloje svajonę – rinkitės Maldyvus. Mafušis yra bene kosmopolitiškiausia Maldyvų sala, kurioje galėsite pasimėgauti idiliškais balto smėlio paplūdimiais.

Meinas, JAV

123rf.com nuotr./Meinas, JAV
123rf.com nuotr./Meinas, JAV

Meino valstija 2020 m. turėjo švęsti savo 200 metų sukaktį, tačiau dėl pandemijos šventimai nukelti į šiuos metus. Ne tik būsimi renginiai vilioja čia keliautojus – valstija traukia savo nuostabaus grožio miškais, pakrančių miesteliais ir salomis.

Provanso Salonas, Prancūzija

123rf.com nuotr./Provanso Salonas, Prancūzija
123rf.com nuotr./Provanso Salonas, Prancūzija

Kas iš mūsų nėra svajojęs apie idilišką poilsį pietų Prancūzijoje? Panašu, kad kitais metais nemažai žmonių norės šią savo svajonę išpildyti – kaip niekad daug keliautojų žvalgosi būstų šioje Prancūzijos vietoje, kuri garsėja pasakiška gamta, jaukiomis kavinėmis ir delikatesais.

Taosas, Naujoji Meksika, JAV

123rf.com nuotr./Taosas, Naujoji Meksika, JAV
123rf.com nuotr./Taosas, Naujoji Meksika, JAV

Per pandemiją daugelis suprato, kokia svarbi yra gamta, ir kokią palaimą galima joje rasti. Jeigu ieškote įspūdingų kraštovaizdžių – Taosas juos tikrai suteiks. Didingi kalnai, nesibaigiančios plynaukštės ir didingasis Rio Grande kanjonas...

La Misión, Meksika

Šis miestelis siūlo galimybę pagyventi pakrantėje vos už valandos kelio nuo San Diego.

Iskija, Italija

123rf.com nuotr./Iskija, Italija
123rf.com nuotr./Iskija, Italija

Ši vulkaninė sala Neapolio įlankoje yra ne tik pasakiškai graži, bet ir garsėja savo terminėmis spa – o kas nenorėtų atsipalaiduoti po išgyventų 2020-ųjų?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką