2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

VOYAGE iššūkio kapitono dešinioji ranka – Saulius Šukaitis

Kovo 31 d. – balandžio 17 d. vyksianti verslumo kelionė VOYAGE sujungia keturis kertinius dalykus: keliavimą, verslumo įgūdžius, kontaktų stiprinimą bei linksmybes. Dešimt dalyvių, keliaudami žeme ir vandeniu Kroatijoje ir Juodkalnijoje, turės įveikti daug iššūkių ir po dviejų savaičių potencialiems investuotojams pateikti kelionėje gimusią turizmo verslo idėją.
Saulius Šukaitis
Saulius Šukaitis / Asmeninės nuotr.
Temos: 1 VOYAGE

Visi jų nuotykiai bus pasakojami 15min, kuris yra projekto partneris. Prieš kelionę siūlome susipažinti su dar vienu kelionės dalyviu – dešiniąja kapitono Pauliaus Kovo ranka Sauliumi Šukaičiu.

Miestas: Vilnius

Darbas/profesija: komunikacijų planavimo agentūros „Vizeum“ vadovas, Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos (KOMAA) valdybos pirmininkas

Pomėgiai/hobiai: buriavimas, kalnų sportas

Silpnybės/baimės: kelionių planavimas, kartais net liguistas (net kai žino, kad niekur nevažiuos, vis tiek planuoja keliones); baimė – kad jo suplanuotos kelionės galiausiai gali kam nors nepatikti.

Paulius Kovas ir Saulius Šukaitis
Paulius Kovas ir Saulius Šukaitis

S.Šukaitis nuo 16 metų pradėjo kopti į kalnus. Aktyvus laipiojimas ir vadovavimas kalnų ekspedicijoms be pertraukos tęsėsi 15 metų. Buvęs Vilniaus universiteto (VU) žygeivių klubo prezidentas, 1999 metais laimėjo Pabaltijo šalių kalnų sporto čempionatą, autonominių įkopimų kategorijoje.

Po to sekė daugiau nei 15 metų trunkanti buriavimo karjera jachtų regatų bei kruizinio buriavimo srityse. 2009 metais S.Šukaitis dalyvavo išskirtiniame buriavimo projekte „Tūkstantmečio odisėja“ (su „Volvo 60“ jachta „Ambersail“).

Visos Sauliaus aktyvaus sporto ir kelionių veiklos persipynusios su 22 metų verslo valdymo patirtimi, kuri prasidėjo nuo viešbučių vystymo ir pastaruosius 16 metų koncentruojasi į reklamos komunikacijos ir žiniasklaidos planavimo rinką. S.Šukaitis vadovauja komunikacijų planavimo agentūrai, kuri išaugo į lyderių pozicijas rinkoje ir neseniai integravosi į globalų agentūrų tinklą „Vizeum“.

S.Šukaitis tiki žinių dalinimosi svarba, todėl nepaisant beprotiško tempo gyvenime, randa laiko pasidalinti savo žiniomis Lietuvos universitetuose, kolegijose ir įvairiuose edukaciniuose projektuose. Jis moderuoja konferencijas taip pat konsultuoja kompanijas reklamos, komunikacijos ir medijų klausimais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką