15min be reklamos
2023 01 10, 17:23

„Wizz Air“ iš Vilniaus skraidins į Romą: skrydžių kainos prasideda nuo 24,99 eurų

„Wizz Air“ oro linijų bendrovė nuo balandžio mėn. pradeda skraidyti nauja kryptimi iš Vilniaus į Romą. Bilietų skrydžiams, kurie bus vykdomi nuo šių metų balandžio mėnesio, galima įsigyti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis mobiliąja programėle. Jų kainos prasideda nuo 24,99 Eur, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Roma, Italija
Roma, Italija / 123RF.com nuotr.

Keliautojai iš Lietuvos nuo šiol galės daug lengviau pasiekti „amžinuoju miestu“ vadinamą Romą – centrinio Lacijaus regiono ir visos Italijos sostinę. Roma nuo seno garsėja savo istorija, miestas yra žinomas kaip Vakarų civilizacijos ir krikščioniškosios kultūros lopšys.

Turistai iš Italijos taip pat vos per kelias valandas galės atsidurti Vilniuje – pasivaikščiot į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktame senamiestyje, pasigrožėti vaizdinga baroko architektūra ir menu, pasimėgauti naktiniu miesto gyvenimu.

Nuo 2011 m., kai iš Lietuvos pakilo pirmasis „Wizz Air“ lėktuvas, oro linijų bendrovė nuolat plečia savo krypčių žemėlapį. Vien pernai avialinijos pasiūlė du naujus maršrutus iš Vilniaus – į Splitą Kroatijoje ir Grenoblį Prancūzijoje. Italiją šiuo metu iš Lietuvos taip pat galima pasiekti skrydžiais iš Kauno ir Vilniaus oro uostų į Milaną.

123rf.com nuotr. / Roma, Italija
123rf.com nuotr. / Roma, Italija

Valeria Bragarenco, korporatyvinės komunikacijos vadovė, sako, kad bendrovė džiaugiasi galėdama pasiūlyti daugiau krypčių iš Lietuvos sostinės ir suteikti keliautojams dar daugiau galimybių patyrinėti Europos šalių miestus ir jų kultūrą.

„Stengemės pasiūlyti kuo daugiau ir kuo įvairesnių maršrutų už prieinamą kainą. Nekantriai laukiame jūsų visų moderniuose ir tvariuose „Airbus“ lėktuvuose“, – sako V.Bragarenco.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką