2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Nicą

„Wizz Air“ trečiadienį pradėjo vykdyti skrydžius į pietų Prancūzijos miestą Nicą. Naujausias aviakompanijos maršrutas nuo šiol tiesiogiai du kartus per savaitę – trečiadienį ir sekmadienį – jungia Vilnių su Prancūzijos Rivjera, dar vadinama Žydruoju krantu, kurios „sostinė“ – Nica.
„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Nicą
„Wizz Air“ pradėjo skrydžius į Nicą / „Wizz Air“ nuotr.

„Esame laimingi, galėdami atidaryti dar vieną naują maršrutą iš Lietuvos – šį kartą į Nicą. Kartu smagu Lietuvos keliautojams pasiūlyti ir naujus maršrutus į saulėtąjį pietryčių Italijos Bario, vaizdingosios Islandijos Reikjaviko ir didingų Prancūzijos Alpių Grenoblio miestus. Neabejojame, kad Lietuvos keleiviams šios naujos kryptys žemomis kainomis paliks neišdildomus įspūdžius“, – sako Gabor Vasarhelyi, „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos atstovas.

„Šiandien keleiviai iš Vilniaus oro uosto išskrido pirmuoju skrydžiu į Prancūzijos Rivjerą, Nicą. Neslėpsime – šios krypties laukėme labai nekantriai ir tikrai džiaugiamės, kad mūsų partneris „Wizz Air“ suteikė galimybę lietuviams pasiekti šį Viduržemio jūros kurortą. Tikimės, kad šie skrydžiai, vis labiau didindami oro linijų maršrutų lauką, bus sėkmingi kaip ir pirmasis“, – sako Lietuvos oro uostų komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

Spalio mėnesį „Wizz Air“ keleivius skraidins dar dviem naujomis kryptimis: nuo spalio 3 dienos keliautojai galės pasiekti pietryčių Italijos miestą Barį, o nuo spalio 31 d. – ir magiškąją Islandijos sostinę Reikjaviką. „Alpių sostinė“ Grenoblis, įspūdingo kalnų masyvo apsuptas miestas pietryčių Prancūzijoje, keleivius pasitiks jau nuo 2017 m. sausio mėn.

Bilietų kaina prasideda nuo 24,99 Eur. (kaina į vieną pusę, įskaitant mokesčius)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką