Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 3d. 06:00

Antradienio horoskopas – sausio 3 d.

Flamingai.
Fotolia nuotr. / Flamingai.
„Nusimato harmoninga, graži, romantiška diena, kuriuos metu bus lengva pasinerti į kūrybą bei svajones. Tiems, kurie turi savyje daug grubumo, veikti „lipant per galvas“, nurodinėti bei veikti konkrečiai ir disciplinuotai – bus nelengva, kadangi aplinka sunkiai toleruos tokį elgesį“, – įspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien, turintiems lūkesčių, darbe gali atsirasti priežasčių juos išpildyti. Tiesa, tai tiks tik žaidžiantiems ne atviromis kortomis ir pasitikintiems savo šeštuoju jausmu. Beje, Veneros apsilankymas gretimame ženkle jums gali tapti rimta priežastimi slėpti savo jausmus ar įsiūrėti į draudžiamą objektą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien reikės atriekti didesnę pyrago dalį savo bičiuliams ar kolegoms. Laimei, tai jums bus tiesiog vienas malonumas. Priežasčių bus įvairių, pavyzdžiui, jums bus gera šį tą aptarti su savo kolegomis, turėsite ko išmokti iš savo bendražygių, o dar jūsų ženklo valdovė nuo šios dienos skleis savo kerus jūsų draugų srityje.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien turėsite tikslų ir ambicijų, kurias kurstys jums suteiktas palaikymas ar reikalingi resursai. Tai, ką gausite, jus dar labiau motyvuos geriems darbams, bent nedidelėms aukoms ir didesnėms svajonėms. Be to, Veneros perėjimas į jūsų karjeros sritį jus apdovanos vadovybės simpatijomis ir pagalba darbe.

TAIP PAT SKAITYKITE: 2017 metų horoskopas: meilė ir santykiai

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien, turėdami šalia patikimą žmogų, gausite atramą ir patarimų, kaip teisingai susidoroti su dienos iššūkiais. Net jei tai, ką girdėsite, jums bus lyg koks aidas iš praeities, vis tiek įsiklausykite. Tas pamokas pasikartoję, ateityje sėkmingiau mokysite ar įtikinėsite. Plėsti savo ir kitų akiratį bus smagu dėl Veneros vandens ženkle.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandiena sėkminga tiek, kiek jums bus lengva įrodyti kitiems, kad jais pasitikite. Tai ypač bus svarbu deleguojant svarbias, tačiau iki šiol niekaip neįveiktas užduotis. Nieko nepešite manydami, kad patys viską atliksite geriau. Venerai pakeitus ženklą, gausite malonių dovanų ir dažniau mėgausitės intymumu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien turėkite savų planų, tačiau prireikus jų atsisakyti dėl kitos žmogaus, pasidėkite juos į šalį. Būsite kūrybiški, romantiški ir gebantys kai ką svarbaus atlikti dėl savo atžalų ar kartu su jomis. Beje, jausmų planeta jūsų partnerystės srityje jums atvers duris į naujus santykius ar suteiks progų pagerinti savo ryšius su partneriais.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Trijų saujų“ dieta: per mėnesį galima numesti iki 6 kg. Variantai pagal jūsų lūkesčius

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nesibaidysite jokio darbo, o jį geriausiai atliksite taikydami savo patirtį ir tradicijas. Regis, buitį susitvarkysite ar namiškių sveikatos galvosūkius spręsite su malonumu. Šeimoje pavyks atnaujinti primirštą temą. Dėl Veneros jūsų kasdienybės srityje jums bus gera kurti džiugią atmosferą darbe ir pasirūpinti buitimi.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien nemenką jūsų laiko dalį susižers jūsų atžalos ar kažkokie kūrybiniai ir su pramogomis susiję projektai. Bus susitikimų ir pokalbių, kurių metu pavyks šį tą sužinoti, į kai ką įsigilinti ir kai ko išmokti. Venera Žuvų ženkle, todėl jums paruošta romantinių akimirkų, malonesnio laisvalaikio ir kūrybinio džiaugsmo porcija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums vertėtų neignoruoti savo asmeninio gyvenimo, jūsų šeimos narių ir namų problemų. Pasidairykite, kuo galite savo artimuosius apdovanoti, o jei nežinote, paklauskite – iš jų lūpų apie tai išgirsite. Be to, Venera nuo šiol globos jūsų namus, padėdama jums juose puikiai jaustis ir pasirūpinti jų grožiu bei gerove.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sausio mėnesio horoskopas

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien gali įvykti susitikimas, kurio laukėte, ar pokalbis, kurio metu jums bus gera kai ką išgirsti ar šį tą kitiems papasakoti. Stebinsite gebėjimu išmokti, įsigilinti ir kitiems tai perduoti. Be to, į Žuvų ženklą pereis Venera, praturtindama jūsų dienas pažintimis, susitikimais, pašnekesiais ir maloniomis naujienomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums neišeis iš galvos būdai užsidirbti, kuriuos buvote numatę, tačiau nepanaudojote. Tiesa, apie tai nelabai norėsite atvirauti, tačiau turite šansą šia galimybe pasinaudoti. Venera paliks jūsų ženklą tam, kad įsikurdama Žuvų ženkle, jus apdovanotų, pastiprintų jūsų pasitikėjimą savimi ir padėtų įsigyti gražių daiktų.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jausite, jog išmušė jūsų valanda ir to įrodymas jums bus jūsų draugų žodžiai ir veiksmai. Net jei jums atrodys, kad kai ką iš savo bendražygių girdite ne pirmąkart, vis tiek gerai įsiklausykite. Be to, laikas pasirūpinti savo išvaizda, nes Venera jūsų ženkle. Atskleidę savo tikrąjį žavesį, būsite mylimi ir gerbiami.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką