Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 3d. 07:00

Antroji tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rugsėjo 6–8 dienomis

Antroji tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rugsėjo 6 – 8 dienomis
Organizatorių nuotr. / Antroji tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rugsėjo 6 – 8 dienomis

Rugsėjo 6, 7 ir 8 d. Gariūnų verslo ir kultūros parkas Vilniuje kvies iš atostogų sugrįžusius vilniečius apsilankyti jau antrojoje tarptautinėje sendaikčių mugėje, kurioje šį kartą laukiama pardavėjų ir kolekcionierių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir kitų šalių. Pirkėjai čia galės rasti unikalių interjero daiktų, baldų, porceliano indų, knygų, skulptūrėlių, paveikslų, šviestuvų, senovinių buities prietaisų, papuošalų, ženkliukų, vinilinių plokštelių, numizmatikos kolekcijų ir dar daug kitų įdomybių.

Gariūnuose mugė vyks naujajame turgaus pastate, 0 aukšte, po stogu, tad pirkėjai galės neskubėdami apžiūrėti ir išsirinkti jiems patinkantį daiktą.

Pirmoji tarptautinė mugė Gariūnuose vyko gegužės mėnesį ir sulaukė didelio prekybininkų, pirkėjų, interjero dizainerių susidomėjimo, kurie su savo klientais mugėje ieškojo išskirtinių akcentų namams. Tokia sendaikčių mugė, į vieną erdvę sutraukianti pardavėjus iš įvairių šalies ir užsienio miestų – bene geriausia vieta ieškoti ir atrasti išskirtinį daiktą, kurio nenusipirksite parduotuvėje.

Organizatorių nuotr./Antroji tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rugsėjo 6 – 8 dienomis
Organizatorių nuotr./Antroji tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rugsėjo 6 – 8 dienomis

Rinktis seną ar naują? – neretai pirkėjus aplanko toks klausimas. Be abejo tiek viena, tiek kita turi savo privalumus, tačiau senovinis daiktas visuomet atsineša istoriją. Sendaikčių turgūs – arba kitaip „blusų“ turgūs – pasaulyje labai populiarūs. Tokie žymieji turgūs vyksta Paryžiuje, Londone, Amsterdame, Niujorke, Tokijuje, kituose miestuose ir turi gilias tradicijas. Juose per kelias dienas apsilanko per kelis šimtus tūkstančių pirkėjų, o tarp jų neretai galima sutikti ir garsių aktorių, dainininkų ir kitų įžymybių. Neretai tokiuose turguose galima įsigyti vertingų senienų, kurios tampa šeimos vertybe, perduodama iš kartos į kartą.

Vilniuje prekeivių sendaikčiais taip pat galima surasti, na o šį savaitgalį Gariūnų verslo ir kultūros parke susitiks prekybininkai ir pirkėjai iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

Nesvarbu, ar Jūs kolekcionierius, ar senienų pardavėjas, ar šiaip mėgstantis pasižvalgyti – visiems sendaikčių mugė – tai galimybė praleisti kelias puikias valandas, pusdienį ar net dienas ir mažai tikėtina, kad neatrasite kažkokios įdomybės sau.

Antroji tarptautinė sendaikčių mugė

Vieta: Gariūnų verslo ir kultūros parkas, pagrindinis pastatas, 0 (cokolinis aukštas). Gariūnų g. 70.

Laikas: Rugsėjo 6, 7 ir 8 d. nuo 8.00 iki 15.00 val.

Transportas: Į VP „Gariūnai“ vyksta nemokami autobusai, kurių tvarkaraščiai skelbiami www.gariunai.lt , taip pat viešasis transportas. Galima atvykti savo automobiliais, kuriuos statyti galima nemokamose aikštelėse šalia verslo parko.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką