Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Astrotarologė Lana Kutkytė pataria (balandžio 20 d.)

Taro kortos
Fotolia nuotr. / Taro kortos
Šaltinis: 15min
0
A A

Portalo moterims Ji24.lt redakcija kasdien sulaukia gausybės skaitytojų laiškų su prašymais pasakyti ateitį. Laiškus perdavėme su portalu bendradarbiaujančiai ezoterinio centro AUM astrotarologei (www.ezoterika.lt) Lanai Kutkytei. Primename, kad specialistė neatsako tiesiogiai – atsakymų, kurie pateikiami kiekvieną savaitgalį mūsų portale, teks palaukti.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Klausimas

Esu gimusi 19XX XX XX, apie 14 val. Įgijau aukštąjį išsilavinimą – buhalterės specialybė, darbą radau (dirbu pardavėja prekybos centre), darbas nepatinka. Turėjau keletą rimtų draugysčių, bet tinkamo nesutikau, dabar draugo neturiu. Kokia mano lemtis? Ar kas nors keisis mano gyvenime? Gal keisti specialybę?
R.

Atsakymas

Labiausiai tinka profesijos, susijusios su vaikais, pramogomis, kūryba, vadyba, administracija, reklama, prekyba kosmetika ir drabužiais. Buhalterijai esate talentinga, bet tai ne pats tobuliausias variantas, kaip ir pardavėjos darbas prekybos centre. Darbinė veikla turėtų leisti Jums pasireikšti, kurti. Darbas turi būti nemonotoniškas, įdomesnis, kitaip iššvaistysite savo talentus ir laiką, lydės nuolatinis jausmas, jog kažkas Jūsų gyvenime yra ne taip. Yra tikimybė, kad galite sumanyti išvažiuoti padirbėti į užsienį, tai būtų neprasta mintis. Turite puikų potencialą jau dabar pakeisti savo gyvenimą, jeigu tik to norite ir stengiatės.


Klausimas

Gimiau 19XX XX XX, 13.50 val. Turėjau ne vieną draugą, bet viskas pasibaigdavo blogai ir be jokių paaiškinamų priežasčių: mane apgaudavo, meluodavo, pasinaudodavo ir palikdavo. Mokslai sekasi net per daug nesistengiant, jau magistratūroje studijuoju, bet labai nesiseka meilėje ir nesuprantu, kodėl. Ar man kažkas negerai? Ar rasiu tą savo meilę, antrąją pusę? Ar čia tokia lemtis – kentėti tik? Nebežinau, kaip gyventi...
Nusivylusi

Atsakymas

Jums reikėtų išmokti palaukti. Santykiuose per daug skubate, per daug atiduodate save kitam žmogui, kurio dažnai iki galo net nepažįstate. Labai greitai tampate tarsi priklausoma nuo partnerio, apankate nuo meilės ir nematote, su kuo iš tikrųjų bendraujate. Esate romantiška ir aistringa mergina, tik kiek pernelyg patikli. Išmokite vadovautis ne tik širdimi, bet ir logika – tai Jums vienas iš svarbesnių dalykų visą gyvenimą. Geriausia būtų, jei prieš užmegzdama  santykius, paprašytumėte žmogaus patarimo iš šalies, kadangi Jūsų emocijos yra pernelyg intensyvios. Be to, nustokite manyti, kad Jūsų lemtis yra kentėti. Prisiminkite Mokytojo Budos žodžius: „Tai, kas šiandien esame, yra mūsų vakarykščių minčių pasekmė, o mūsų šiandieninės mintys formuoja mūsų rytojaus gyvenimą.“


Klausimas

Laba diena, gimiau 19XX XX XX, 21.40 val. Norėčiau pasiteirauti, kodėl man nesiseka meilėje (su panelėm). Atrodo, viską darau tinkamai, rūpinuosi ir išklausau, parodau, kad yra mylima, bet nepavyksta išlaikyti santykių ilgiau kaip 3–4 mėn. Gal yra, kas man trukdo? Ar dar tam neatėjo laikas? Ir ką patartumėt keisti?
D. B.

Atsakymas

Reikėtų pakeisti elgesio modelį ir pagrindinį tikslą šiuo metu. Dabar pirmiausia vertėtų dėti pastangas karjerai susikurti, įsitvirtinti, kaip sakoma, „tapti rimtu vyru“, aiškiai sudėlioti savo pagrindinius tikslus, kurie padės pasiekti socialinės sėkmės. Nors gali skambėti savanaudiškai, bet dabar reikia galvoti apie save, savo iškilimą, potencialo išnaudojimą. Jei iki 30 metų nesistengsite profesinėje srityje, vėliau likimas gali jus priversti sukti į reikiamą kelią. Būtinai sportuokite, netinginiaukite, ugdykite valią, tvirtą charakterį, būkite darbštus ir atsakingas. Būkite tas vyras, šalia kurio galima jaustis saugiai fiziškai, emociškai ir finansiškai. Kai dirbsite su šiomis savybėmis, meilės reikalai stabilizuosis.


► Klausimas

Sveiki, gimiau 19XX XX XX, apie 18.45 val. Jau kuris laikas kankina mintis, kad esu tarsi užkeikta, t. y. labai nesiseka meilėje. Esu išsilavinusi, baigusi aukštuosius mokslus, šiuo metu sėkmingai dirbanti pagal specialybę ir toliau siekianti magistro. Jau 4 metai kaip gyvenu savarankiškai, išlaikau save, na, kartais dar padeda truputėlį tėvai. Apibūdinčiau save kaip patrauklią, simpatišką, linksmą, komunikabilią panelę, nes ir komplimentų sulaukiu gana dažnai tiek iš vyrų, tiek ir iš moterų, kad tokia esu. Tačiau nesiseka meilėje. Santykiai niekaip neperauga į rimtesnius, vis iškyla kokios nors priežastys, kurios sugadina visus reikalus. Kankina mintis, kad esu tarsi užkeikta. Atrodo nesu tokia beviltiška, bet kodėl man taip nesiseka... Laukiu Jūsų atsakymo.

Atsakymas

Esate tobulumo siekėja ir Jūsų reikalavimai tikrai nemaži. Leiskite tiek sau pačiai, tiek ir vyrams turėti šiokių tokių trūkumų, sumažinkite reikalavimus. Jokie santykiai nebūna idealūs ir visada iškils kokios nors priežastys, kuriuos gadins bendravimą. Maždaug po 3,5 metų galutinai subręsite rimtiems santykiams ir šeimai. Viskas atrodys paprasčiau ir išsprendžiama. Turite Vandenio ženklui būdingo intelektualumo ir komunikabilumo, tačiau Jūsų Rachu yra Žuvyse, netoli meilės planetos Veneros ir Baltojo Mėnulio Selenos. Būkite jautresnė, paprastesnė, nesivadovaukite tik savo taisyklėmis, jauskite tėkmę ir kartais prisiderinkite prie kito žmogaus. Derinkite protą su nuojauta. Pamėginkite nešioti ametistą ar chrizoprazą.


► Klausimas

Laba diena. Esu gimusi 197X XX XX, 00.15 val. Esu labai emocingas ir jautrus žmogus, manau, moku suprasti save ir savo tikslus gyvenime. Vienintelis dalykas, su kuriuo negaliu kol kas susitvarkyti – tai stiprus mano emocingumas. Bandau daugybę technikų, dvasinių mokymų, meditacijų, kad padėčiau sau išmokti ramiau reaguoti ir valdyti emocijas.

Prieš keletą mėnesių susipažinau su vyru (gim. 197X XX XX), mūsų draugystės pradžia buvo pilna žavesio, aistros, atvirumo, šilumos. Galima sakyti, kad papuoliau į pasaką, apie kurią seniai svajojau. Kažkaip labai suprasdavau, palaikydavau, jaučiau šitą žmogų. Keistai dingo mano savanaudiškumas, pirmą kartą gyvenime nieko nereikalavau, tiesiog džiaugiausi, kad galiu su juo leisti laiką ir prisiliesti prie jo gyvenimo. Atradau labai daug naujų savybių savyje. Manau, įsimylėjau. Jis neseniai išsiskyrė su ilgamete drauge ir vis dar jaučia stiprų emocinį priklausymą tai moteriai.

Pastaruoju metu mano draugas labai atšalo, sako, kad jokių jausmų man nejaučia, kad liko tik stiprus seksualinis potraukis man ir kad, jo manymu, laikas jau paleisti vienas kitą. Sugebėčiau jį paleisti, bet nuojauta kužda man, kad jis – mano artima siela ir žmogus. Gyvenime nebuvau tokia moteriška, nesavanaudiška, atvira, laisva, nuoširdi su vyru.

Norėčiau jūsų paklausti, ką sako kortos dėl mūsų suderinamumo ir ar mums lemta sukurti gražius, patikimus santykius ateityje? Ar tikrai mano draugas man nejaučia jokių jausmų? Ar aš teisingai interpretuoju savo  vidinę nuojautą?

Labai ačiū, kartais užtenka vieno žodžio, kad pakeistum kažkokį gyvenimo aspektą ar požiūrį į situaciją.
Su pagarba, Mokinukė

Atsakymas

Taip, iš tiesų turite nemažai panašių charakterio bruožų, bendrų temų įdomiems pokalbiams, kartais galite suprasti vienas kitą iš pusės žodžio, o kai kuriose gyvenimo sferose jūsų elgesio modeliai yra panašūs. Su šiuo žmogumi gyvenimas jums niekada neatrodys nuobodus – tik tai, deja, ne visada teigiama prasme. Šis vyras gali jus ne kartą įskaudinti, net ir pats to nenorėdamas. Įdomu tai, jog iš dalies jūsų nuojauta yra teisinga ir jųdviejų gyvenimas kartu, su tam tikromis sąlygomis yra įmanomas. Jei abu norėtumėte, tai galetumėte susikurti bendrą ateitį ir po kurio laiko – neprastą, bendrą materialinę gerovę. Tačiau, kaip sakoma, per prievartą mylimas nebūsi. Šis vyras nenori rimtai jums įsipareigoti, prisiimti atsakomybę. Kuo labiau norėsite jį prie savęs sulaikyti ir pareikalauti progreso santykiuose, tuo labiau jis bandys išsivaduoti, viduje jausis prislėgtas.

Būdama šalia šio vyro skatinate jo sielą mokytis „saturniškų“ pamokų: rimtumo, tikslo siekimo, pareigos jausmo, brandos. Romantiškai meilei toks fonas yra sunkokas, tačiau jųdviejų  santykiai tiesiog negali būti paviršutiniški, nes nebus aukštesnio tikslo, kuris išlaikytų jus kartu. Juk sielos Žemėje įsikūnyja dirbti su savo trūkumais, tobulėti ir tą daro bendradarbiaudamos su kitomis sielomis. Jųdviejų buvimas kartu laikui bėgant atrodys tarsi nuolatinis darbas ir pastangos, o tam, kad jums pavyktų, abu turite sąmoningai suvokti, kas iš tikrųjų vyksta, kodėl susitikote ir kokios pamokos yra reikalingos išmokti.

Žinoma, ne taip paprasta sutikti tobulai tinkančią antrąją pusę ir širdžiai neįsakysi, tačiau jūsų santykiai turi nemažai minusų. Smulkiau aprašyti visus niuansus šiuo atveju nelabai įmanoma dėl vietos stokos, dviejų žmonių santykiai talpina tiek informacijos, jog galima būtų parašyti knygą. Deja, žvelgiant į jūsų draugo mintis ir ketinimus kortose, išsidėlioja pačios „šalčiausios“ kardų rūšies kortos ir Bokšto arkanas, kuris sufleruoja apie norą pabaigti, sugriauti ryšį. Taro kortos nurodo potencialą, labiausiai tikėtinas ateities tendencijas, žvelgiant iš dabarties. Tačiau žmogus visada turi laisvą valią rinktis ir jei būtinai norite būti su šiuo žmogumi, visada galite bandyti koreguoti savo ateitį.


Portalo Ji24.lt skaitytojoms pataria ezoterinio centro AUM (www.ezoterika.lt) astrotarologė Lana Kutkytė. Jei norite pateikti klausimą rūpima tema, rašykite el. adresu ji24.lt@zlg.lt

DĖMESIO! Nurodykite savo gimimo datą (jei žinote valandą, ir ją pridėkite) bei slapyvardį, kad žinotumėte, jog atsakoma į Jūsų klausimą. Atsakymai bus spausdinami tik Ji24.lt portale.

Norime įspėti, jog dėl didelio Jūsų susidomėjimo bei specialistės darbo krūvio atsakymų teks palaukti. Astrotarologė VIENU METU gali atsakyti tik į kelis Ji24.lt portale pateiktus skaitytojų klausimus (specialistė tikrai nesėdi ir neatsako tiesiogiai). Dėkojame už kantrybę ir supratingumą. Atsakymai į Jūsų klausimus pateikiami savaitgalį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Lana Kutkytė
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką