Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 10, 06:00

Horoskopas lapkričio 10 d., ketvirtadieniui

5-oji Mėnulio kalendoriaus diena. Viena nepalankiausių pilnaties dienų, žymima gyvatės ženklu. Gali išryškėti dviveidystė, klasta, apgaulės, prasiveržti kai kurios silpnybės, žemieji instinktai. Todėl gali prireikti didesnių valios pastangų norint susitvardyti, kontroliuoti savo elgseną.
Horoskopai
Horoskopai / BFL nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Venkite melo, apgaulės. Šią dieną ištartas netiesos žodis gali užristi sunkų akmenį ant jūsų sąžinės, vėliau gali tekti spręsti sunkias pasekmes, jų nebus lengva atsikratyti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jei apimtų pavydo jausmas, vertėtų susimąstyti, ar tikrai yra ko pavydėti? Geriau įsižiūrėkite ir pastebėsite, kad visko turite ir esate ne prastesni už kitus, belieka išmokti tai branginti ir vertinti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Tvarkos, švaros, drausmės metas. Ne vietoje, ne laiku, tai, kas padrika, sujaukta gali ypatingai erzinti, gadinti nuotaiką. Disciplinos pirmiausia derėtų laikytis patiems, o tik paskui kelti reikalavimus kitiems. Antroji dienos pusė palanki fizinei veiklai, aktyviam judėjimui, sportui.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Lengvabūdiškai pasitikėdami, panirdami į paviršutiniškus santykius, galite pasijusti buvę suvedžioti ar apgauti. Derėtų geriau apsispręsti, kokių santykių iš tiesų siekiate, taip pavyktų išvengti didesnių nusivylimų.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šią dieną duotas pažadas, priesaika gali labai rimtai ir ilgam įpareigoti, susaistyti. Tad itin gerai pasverkite prieš ką nors žadėdami, pirmiausia pasverdami, ar užteks kantrybės ir ištvermės laikytis duoto žodžio.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Gali tekti išgyventi didžiulę nuostabą, sukrėtimą. Vienas įvykis gali apversti jūsų iki šiol turėtą įsivaizdavimą, tačiau tai neturėtų pakeisti jūsų vertybių supratimo. Galbūt tai proga kur kas geriau pažinti jus supančius žmones ir atrasti savo aiškesnę vietą tarp jų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būtina baigti kai kuriuos ilgai besitęsiančius darbus, įvykdyti neišvengiamus įsipareigojimus, tačiau venkite pradėti naujus projektus. Palankus metas įsigyti ir seniai planuotus pirkinius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Tai šeimos, pačių artimiausių žmonių laikas. Nešvaistykite jo bereikšmiams smulkiems rūpesčiams, kai kurie reikalai gali būti puikiai sprendžiami ir be jūsų įsikišimo. Visą dėmesį šią dieną skirkite mylimiems žmonėms.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nederėtų pernelyg anksti atsipalaiduoti, džiūgauti. Jūsų emocijos, elgsena šią dieną gali būti neprognozuojami kaip ir jūsų ateities planai. Ypatingai venkite pykčio, puikybės, kad ir kaip sunku gali būti susitvardyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šią dieną gali tekti paskubinti kai kuriuos veiksmus ar įvykius. Delsimas, neapsisprendimas gali būti nuostolingas. Jei dvejojate, tuomet geriau nė nepradėkite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Blogas metas svarbesniems neatidėliotiniems darbams, tačiau galite pradėti planuoti tolimesnės ateities darbus ar galbūt poilsį. Tai bus ir naudinga, ir malonu. Labai svarbu, kad šioje ruošoje dalyvautų visa šeima ar bendruomenė.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Gali prireikti ypatingo apsukrumo norint išvengti nemalonios kaktomušos ar kryžminės ugnies. Nesivelkite į svetimus karus, ginčus, geriau laikykitės kuo toliau nuo karštųjų taškų ar aštrių kampų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką