Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 7d. 05:58

Horoskopas sausio 7 d., penktadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas.
4-oji Mėnulio diena. Tai rami, rimta, tačiau gan pasyvi diena. Jei turite galimybę, geriau ją praleiskite vienatvėje, pamedituokite, atskirkite grūdus nuo pelų, gėrį nuo blogio. Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Vertėtų elgtis atsargiai, mat slidžiuose keliuose galimos netikėtos traumos, nesėkmės veikloje, gresia nuostoliai. Nepervertinkite savo galimybių vakare, kai imsite geriau jausti ir kils noras įsivelti į kokią avantiūrą.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Diena gan nebloga, tačiau aplinkybės gali susiklostyti ir ne jūsų naudai. Pavyzdžiui, galite sulaukti priekaištų iš vadovų arba antrosios pusės. Reaguokite ramiai, neaštrinkite konflikto.  

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Laikotarpis nelengvas, mat norėsite nuveikti daug, o galimybių turėsite mažai. Jei turite nusiskundimų dėl nesisekančių reikalų, darbų, pasikalbėkite su draugais. Jie gali turėti neblogų patarimų.   

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Griebkite painias problemas, nes jos kuo toliau, tuo labiau bus vis sudėtingesnės. Antrą dienos pusę pasistenkite savęs niekuo nebevarginti, o privalomus darbus atlikti kuo atidžiau – per neapdairumą galite padaryti klaidų.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Reikalams tvarkyti, kelionėms ši diena nelabai tinkama. Tiesa, namie irgi jausitės sunkiai – bus nelengva rasti sau vietą, nusiraminti. Užsiimkite nesunkiais, maloniais darbais ir nelaukite padėkos bei įvertinimo.  

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nesivelkite į avantiūras, neskubinkite įvykių – galimos nenumatytos kliūtys per trečius asmenis, partnerius. Būkite atidesni savo vaikams – tikėtini nelaimingi atsitikimai, galimi ir konfliktai dėl jų draugų.  

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Nenusiminkite, jei kas nepavyks, ką nors sugadinsite arba pamesite – tai padės išvengti dar didesnių problemų. Būkite pasiruošę be išskaičiavimo padėti prašančiajam.  

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neleiskite sau pykti, aiškintis santykių – tuščiai įrodinėsite, kad esate teisūs. Bet jei liepsite sau nusišypsoti, netgi po patirtos nesėkmės greit atsigausite ir rasite išeitį.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Jei turite reikalų valdiškose institucijose, geriau palūkėti ir į jas šiandien neiti. Galite nieko nepešti arba tik be reikalo susinervinti. Beje, per darbus neužmirškite savo artimųjų, ypač būkite dėmesingi tėvams bei seneliams.  

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nepatartina šią dieną grupinė veikla, skuboti sprendimai. Jei tenka veikti, vadovaukitės intuicija, išlaikykite susikaupimą, jautrumą. Palanku gilintis į giminės istoriją, paslaptis. Diena taip pat gera sodinti medžius, įvairius augalus.   

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nelabai pavyks skubinti įvykius, greičiausiai reikalai strigs. Visgi tai nepakenks, nes atrodo, kad kai ką reikia išlaukti. Antrą dienos pusę labiau pasaugokite vaikus.   

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Tik pirma dienos pusė palanki veiklai, bendrauti. Tad neatidėkite nei piniginių ir turto reikalų, nei svarbių susitikimų, susitarimų vėlesniam laikui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką