Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 11d. 06:00

Horoskopas sausio 11 d., antradieniui

Horoskopai
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Horoskopai

8-oji Mėnulio diena. Tai transformacijos diena, todėl reikalai gali pasukti Jums netikėta linkme – tiek gera, tiek ir bloga. Gal rasite skrynią su brangenybėmis? O gal ją prarasite? Jei mokate suderinti įkvėpimą su atsargumu, blaivų protą su gyva širdimi – tuomet daug nuveiksite.

 AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jausitės labai energingas, jus užplūs nemažai idėjų ir minčių, kaip įgyvendinti vieną ar kitą sprendimą. Pajusite, kad žmonės prie jūsų limpa lyg musės prie medaus, tad sumaniai tai išnaudokite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

 Kai kurie dalykai atrodys tarsi aptraukti migla – anksčiau aiškūs sprendimai tarsi apaugs abejonėmis, niekaip negalėsite apsispręsti, kaip geriau pasielgti. Galite pasijusti nesaugiai, tad protinga būtų pasiguosti artimam žmogui, aptarti savo jausmus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Netruks iškalbingumo, sąmojo, pasitikėjimo savimi. Tai sėkmės metas – įvykiai šiandien gali pakrypti netikėta linkme ir pakeisti visos savaitės planus. Nedvejodami pasiduokite įvykių tėkmei, tai gali būti labai naudinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Antradienį būsite nusiteikęs darbingai, kvieskite susirinkimus, daug bendraukite, skambinkite. Kaip ir visuomet, stenkitės nepraleisti viršvalandžių darbe, kitaip laukia barnis namuose.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jei paprastai iš jūsų pusės galima išgirsti nemažai kritikos draugų, kolegų atžvilgiu – apribokite aštrias pastabas ir komentarus. Diena taip pat palanki netikėtai veiklai, kuri jus domina, tačiau kuriai niekaip nerandate laiko ar pinigų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite ypač malonūs, draugiški, tad susilauksite aplinkinių dėmesio, galbūt net pasiūlymų nueiti į pasimatymą. Ar jums to reikia? Galbūt. Visgi nesivelkite į avantiūras, jei turi šeimyninių įsipareigojimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Diena nelabai tinkama reikalams, kuriems nesate pasiruošę. Jei tik galite – stenkitės atidėti dokumentų pasirašymą, derybas ar kitokius rimtus darbinius planus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien rūpinkitės buitiniais reikalais – sąskaitų apmokėjimu, apsipirkimu ir pan. geriausia būtų, jei pailsėtumėte, pakrautumėte savo baterijas, nepradėtumėte naujų darbų.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Daugiau bendraukite su draugais, kurie padės jums išspręsti problemas bei pakelti ūpą. Kito asmens žvilgsnis į reikalą visuomet leidžia pamatyti ir kitą perspektyvą. Todėl neužsidarykite namuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jums reikia pagyvinti savo kasdienybę – net mažiausi pokyčiai leis pajusti, jog gyvenimas įdomus. Tačiau jei jums atsibodo rutina, gal vertėtų daug ką keisti iš pagrindų?

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neskubinkite situacijos, į viską reaguokite ramiai. Ne laikas avantiūroms – nežaiskite su likimu, nepasitikėkite sėkme paskutinę akimirką. Būkite atidūs, kaip klostysis santykiai su jūsų vaikais – nepykite ant jų, susivaldykite, kad ir ką jie iškrės.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pats laikas priimti atsakingą sprendimą veikloje arba asmeniniame gyvenime, žengti žingsnį, kuriam ilgai nesiryžote, ir ne tik šeimos atžvilgiu, bet ir savo sveikatos – pavyzdžiui, atsisakyti žalingo įpročio, mat laikas tam palankus.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

09:46
06:04
19:27

Esports namai

URBAN˙/

Debiutas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką